فست فود راهی برلای فرار از بیکاری

0

آنچه که امروزه جوانان با آن مواجهند مشکل بیکاری است، در واقع ریشه بسیاری از مشکلات بیکاری است. هر چند جوانان خلاق راهکاری برای فرار از این بحران میابند. عده ای با راه اندازی فست فود خودشان را سرگرم می کنند و برخی راننده تاکسی می شوند اما هیچ کدام از این مشاغل قشر تحصیل کرده جامعه را راضی نخواهد کرد!

در چنین شرایطی نظریه پردازان اجتماعی پیشنهاد می دهند تا حرفه ای جدید که نیاز روز جامعه است توسط فرد جویای کار فرا گرفته شود. بعنوان مثال رشته های فنی گزینه ای مناسب هستند.

اما همه که نمی توانند آموزش ببینند یا درس بخوانند، آنوقت تکلیف آنها چه می شود. در این مورد باید گفت وقتی که افراد زیادی از تحصیل کرده ها شغل مناسب با تحصیلاتشان را بیابند بسیاری از کارهایی که تاکنون دست افراد تحصیل کرده برای فرار از بیکاری بوده آزاد می شوند و زمینه ایجاد شغل برای قشر ضعیف تر جامعه مهیا می شود.

باز می گردیم به همان شغل فست فود! این شغل علاوه بر لذیذ بودن از مشاغل پر درآمد نیز هست. چراکه با سرمایه کم قابل اجراست در ادامه برخی از مزایای این شغل را برمی شمریم:

راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود

– شغل فست فود از مشاغل زود بازده است و اگر اضولی انجام شود در مدت کوتاهی سرمایه بازگشت میابد.

– کارآفرینی برای افراد غیر متخصص و بیکار، و فرا گرفتن آموزش های این شغل در زمان کوتاهی انجام می گیرد.

ــ فروش محصولات ساندویچی و فست فود به صورت نقد است و مواد اولیه را میتوان به صورت نسیه تهیه کرد، این خود مزیت بزرگی است.

– برای مشهور شدن در سطح محله و شهر نیازی نیست تبلیغات وسیع انجام دهید مشتریان شما خودشان تبلیغات را انجام می دهند. کافیست تا کیفیت غذای تان خوب و قیمت ها منصفانه باشد بعد از مدت کوتاهی خواهید دید که چقدر زود در جذب مشتری موفق می شوید.

اشتراک:

نظرات بسته اند