سفارش آنلاین فست فود

0

در دنیای امروزی راه اندازی فست فود به جز آماده سازی فضا و خرید تجهیزات لازم فست فود، نیازمند تدارکات دیگری نیز می باشد که شاید چندین سال قبل نیازی به آن ها نبود.

امکان سفارش آنلاین در دنیای کسب و کارهای فست فودی و به طور کلی رستورانی امروزی، جایگاه ویژه ای دارد و فست فودهایی که قصد دارند مسیر کسب و کار خود را با موفقیت پشت سر بگذارند، می باید سیستم دریافت سفارش آنلاین را به فست فود خود اضافه نمایند.

مزایای سفارش آنلاین فست فود

از مزایای سفارش آنلاین در فست فود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– اثبات مدرن بودن فست فود

زمانی که امکان سفارش آنلاین غذا به فست فود خود اضافه می کنید، مشتریان شما متوجه خواهند شد که شما به راستی یک رستوران مدرن را اداره می کنید و با پیوستن به امکانات دنیای دیجیتال به حقوق مشتری های خود احترام کامل می گذارید.

– سفارشات آنلاین موجب افزایش درآمد شما می شوند

ارائه سفارشات آنلاین با راحتی و کم دردسری خود باعث می شود تا مشتریان بیشتری مایل به سفارش غذا از رستوران شما باشند. آن ها نیازی به تماس گرفتن ندارند و تنها با چند کلیک می توانند غذاها و نوشیدنی های مورد نظر خود را از منوی رنگارنگ شما سفارش دهند.

 

سفارشات آنلاین فست فود

سفارشات آنلاین فست فود

 

– اشتباهات فردی روی نارضایتی مشتریان حین سفارش تاثیر نخواهد گذاشت

برخی از اوقات شاهد این وضعیت هستیم که نحوه ی صحبت کردن مسئول دریافت سفارشات پشت خط تلفن با مشتری موجب دلخوری مشتری شده و او را از دست خواهیم داد. و یا این که انتظار مشتری پشت خط های اشغال رستوران او را از سفارش داد منصرف می سازد.
اما در شکل آنلاین، کلیه ی این مشکلات احتمالی برطرف می شود و تنها کافی ست که غذای سفارش داده شده به شکل آنلاین را درست و در زمان مناسب به مشتری تحویل دهید تا از وی یک مشتری وفادار بسازید.

– دقت سفارشات بهبود می یابد

اشتباهات برای تمام افرادی که سفارشات غذا روی خط تلفن را دریافت می کنند، آشنا هستند. گاهی اوقات سوء تفاهمی رخ می دهد و کارمند رستوران ممکن است نام غذا و یا تعداد آن را اشتباه متوجه شود.
مشتری از دریافت سفارش غذای خود که به اشتباه تحویل شده است، عصبانی شده و برای جبران کردن نیز زمان و هزینه ی اضافی لازم خواهد بود.
اما در شکل دریافت سفارشات به صورت آنلاین از چنین خطاهای انسانی دور خواهیم ماند و همه چیز کاملا روشن و قطعی می باشد.

– با سفارشات آنلاین می توانید دیگر اهداف خود را نیز پوشش دهید

با راه اندازی سفارشات آنلاین شما به یک درگاه دسترسی خواهید داشت، که هر روز مشتریان اینترنتی تان به آن سر می زنند. به همین دلیل شما امکان این را پیدا می کنید تا هر آن چیزی را که می خواهید از این طریق به مشتری های خود اطلاع رسانی نمایید.
به طور مثال اگر غذای جدیدی به منوی رستوران افزوده شده است، با قرار دادن آن در صفحه ی سفارشات آنلاین فست فود و یا حتی گذاشتن یک ویدئو از آن، می توانید سیل سفارشات به سمت این غذای جدید را روان سازید.

 

سفارشات آنلاین فست فود

سفارشات آنلاین فست فود

 

– امکان همکاری با وب سایت های ثالث

به علاوه شما این امکان را خواهید داشت که بخش سفارشات آنلاین خود را با وب سایت های بزرگی که مجموعه ای از سفارشات آنلاین را در دست دارند، به اشتراک بگذارید.
این وب سایت ورودی روزانه ی سنگینی دارند و به نوعی تبلیغات برای شما محسوب شده و مشتری های آنلاین بیشتری پیدا خواهید کرد. این مشتریان رفته رفته می توانند به مشتری های اصلی و وفادار شما تبدیل گردند.

– جمع آوری اطلاعات کلیدی مشتری

با داشتن درگاه سفارشات آنلاین شما به اطلاعات کلیدی از مشتریان خود دسترسی خواهید داشت. این قطعا شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس محل زندگی می شود. به این شکل شما می توانید برای تبلیغات خود، از این مسیرها استفاده نمایید.

توصیه می شود برای سیستم سفارشات آنلاین خود از طراحی قوی بهره مند شده و حتما از یک طراح وب سایت حرفه ای کمک بگیرید.

منبع:

https://pos.toasttab.com/blog/online-food-ordering-system

اشتراک:

نظرات بسته اند