فست فود اسلاید برگر

1

این روزها رستوران ها و فست فود های متنوعی در سراسر هر شهری دیده می شود. با این حساب رستوران داران و صاحبان فست فود ها ناچارند جهت جذب بیشتر مشتری به طراحی داخلی فست فود و رستوران اهمیت ویژه ای بدهند. اگر صاحب رستوران و یا فست فود هستید بهتر است طراحی داخلی فست فود و رستوران را به گونه ای انجام دهید که جذاب و چشم گیر باشد تا بتوانید موفق به جذب بیشتر مشتری بشوید.

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود های بزرگ

اگر تا به حال داخل فست فودی نرفتید و طعم غذا های آن را نچشیده ایید, با اطمینان می توان گفت که تنها عاملی که می تواند شما را جذب کند, دکوراسیون داخلی فست فود است. اگر فست فود بزرگی دارید, بهتر است برای جذابیت و زیبایی بیشتر فضای داخلی فست فود از مبلمان و صندلی های راحت و زیبا استفاده نمایید, تا اینکه مشتریان احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند. علاوه بر مبلمان و صندلی ها و میز های یک فست فود, دیوار ها یکی دیگر مهم ترین عواملی است که مورد توجه طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون قرار می گیرد.

طراحی مدرن و زیبا دکوراسیون فست فود کوچک

اگر صاحب فست فودی کوچک هستید, می بایست طراحی دکوراسیون خود را به گونه ای انجام بدهید تا همچنان جذاب و گیرا باشد. نور پردازی یکی از مهم ترین عوامل موثر برای زیبا نشان دادن یک فست فود است. انتخاب وسایل و رنگ مناسب برای آن از دیگر عوامل موثر در جذب مشتری به شمار می آید. نور پردازی و انتخاب رنگ دیوار ها و وسایل موجود در فست فود می تواند تاثیر مستقیمی بر کاهش و افزایش اشتهای مشتریان بشود. اگر در فست فود فود های کوچک از رنگ های تیره و دلگیر استفاده کنید, فضای فست فود از حد معمول نیز کوچک تر به نظر می آید. در حالی که اگر از رنگ های روشن در فست فود کوچکتان استفاده نمایید, فضای مغازه شما می تواند بزرگ تر از حد معمول به چشم بیاید.
با ما همراه باشید تا در ادامه فست فود اسلاید برگر و طراحی داخلی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

فست فود اسلاید برگر

فست فود اسلاید برگر در سعادت آباد, بلوار سرو غربی, بین میدا شهر داری و چهار راه سرو, خیابان صدف, برج هرمزان واقع شده است. بهتر است بدانید که اگر با وسیله ی شخصی خود به این فست فود می روید, قطعا برای جای پارک ماشین با مشکل مواجه نخواهید شد, چرا که در خیابان جای پارک ماشین به اندازه ی کافی وجود دارد. همانطور که از اسم آن مشخص است, در این فست فود بیشتر برگر سرو می شود. بهترین و خوشمزه ترین برگر ها می توانید در این فست فود پر طرفدار میل نمایید.
فست فود اسلاید برگر در دو طبقه ی کوچک و نقلی قرار دارد که طبقه ی همکف آن مخصوص سفارش غذا و صندق است. لازم به ذکر است که طبقه ی پایین مختص پخت و پز غذا نیز می باشد. درب ورودی طبقه ی بالای اسلاید برگر از داخل پاساژ است. با توجه به کوچک بودن فضای مغازه طراحی بیرونی فست فود به بهترین نحو ممکن انجام شده است و نظر افراد زیادی را نیز می تواند به خود جلب نماید.
طبقه ی بالا, حدود 25 الی 30 نفر ظرفیت دارد که در این فضا موزیکی آرامش بخش پخش می شود, که این مسیله از اصول بازار یابی و جذب مشتری است که در این فست فود به خوبی رعایت می شود. بهتر است بدانید که از بابت نظافت هیچ گونه نگرانی وجود ندارد, چراکه تمامی اصول بهداشت و نظافت در این فست فود رعایت می شود. یکی دیگر از عناصر جذب مشتری وجود رایحه ای خوشبو در فضای فست فود ها و رستوران ها است که بهتر است در این فست فود نیز از این امر استفاده شود, می تواند تاثیر بهتری در جذب مشتری بگذارد. چراکه اگر در فضای بسته ی فست فود مرتبا بوی غذا به مشام برسد, حالت خوشی را در وجود مشتری به وجود نمی آورد.
در دکوراسیون داخلی فست فود اسلاید برگر, از رنگ های سفید و بنفش استفاده شده است. تلفیق رنگ بنفس و سفید بسیار زیباست, این ترکیب رنگ موجب ایجاد آرامش می شود که با پخش شدن موزیک لایت احساس خاصی را به وجود مشتری القا می کند. لوگوی این رستوران سفید و نارنجی است که متاسفانه هماهنگی جالبی با ترکیب رنگ بنفش و سفید ندارد. بهتر است که رنگ دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران و فست فود با ترکیب رنگ لوگوی آن هماهنگی داشته باشد.

 

اسلاید برگر

اسلاید برگر

پرسنل این فست فود افرادی مهربون و با ادب هستند که این امر مسیله ای بسیار مهم در جذب مشتری می باشد. چراکه اگر پرسنل محلی که به آن مراجعه می کنید افراد گرم و خوش زبان نباشند, مطمینا ترجیح می دهید دیگر به آن محل باز نگردید. غذای فست فود از دیگر مسایل مهم جذب مشتری است که موجب می شود مشتری باز به این فست فود برود یا خیر. در این فست فود هم برگر ساده سرو می شود هم برگر با مخلفات اضافی. جالب است بدانید که به مشتریان پیشنهاد داده می شود که نان برگر سبوس دار باشد یا اینکه معمولی باشد. این مسیله بیان گر آن است که نظر و خواسته ی مشتری برای اسلاید برگر مورد اهمیت قرار دارد.
زمانی که برگر ها آماده می شود, هر کدام از آن ها دارای برچسب مخصوص به خود است که نوع برگر ها را مشخص می کند, این امر بسیار بهتر از آن است که با ماژیک بر روی غذا ها نوشته شود. در این برگر ها از نون بسیار بسیار تازه استفاده می شود که باعث می شود کفیت غذا بالا برود.

 

اسلاید برگر

اسلاید برگر

زمانی که فست فودی را انتخاب می نمایید, ترجیح می دهید که با قیمتی مناسب رو به رو شوید تا با قیمت های نجومی و سر به فلک کشیده!! قیمت غذا های این فست فود سیار مناسب می باشد. اگر می خواهید یک برگز اصیل و عالی و با کیفیت بالا میل نمایید, حتما یک سر به اسلاید برگر بزنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه