فرمول های شگفت انگیز برای زیبایی و جوانی

0

انسان ها از هر راهکار و علمی استفاده می کنند که جوانتر بمانند و پیری به سراغشان نیاید. حتی رویای زندگی جاودان یا بازگشت از مرگ را به کمک فناوری سرمازیستی دنبال می کنند.

این در حالی است که با رعایت نکات ساده میتوان زندگی سالمتر و چه بسی طولانی تر داشت. بانوان بیشتر از مردان به شاداب و جوان ماندن پوستشان حساسند و همواره استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی در دستور کارشان قرار دارد.

در میان گیاهان و میوه ها خاصیت های مفیدی برای انسان نهفته است که با استفاده از آنها می توان بسیاری از مشکلات پوستی را حل کرد.

برای جوان ماندن کار سختی در پیش ندارید بلکه کافی است راز های جوانی را بدانید؛ خوردن جعفری، سیر، گوجه فرنگی، قارچ و آب هویج سبب زیباتر شدن و جوان ماندن شما می شود.

رشد مجدد مو با گزنه
گیاه گزنه سبب رشد مجدد مو های شما می شود، ۴۰ گرم از برگ گزنه را به مدت ۱۰ دقیقه دم کنید و شب قبل از خواب بر روی موهایتان بمالید و صبح آن را بشویید.

سیب زمینی سبب رفع گودی زیر چشم می شود
برای رفع گودی زیر چشم یک عدد سیب زمینی را برش دهید و به مدت ۱۵ دقیقه زیر چشمانتان قرار دهید و سپس با آب سرد صورتتان را بشویید.

برای از بین بردن منافذ صورت چه کنیم؟
اغلب خانم ها همواره به دنبال راهی هستند تا منافذ پوست خود را از بین ببرند شما هم می توانید تخم خیار، تخم کدو و تخم خربزه را پودر کرده و در شیر حل کنید و به مدت نیم ساعت بر روی پوست صورتتان قرار دهید.

درمان لب های ترک خورده به وسیله کره کاکائو
برای درمان لب های ترک خورده وازلین، کره کاکائو، ژل ویتامین ای و یا آلوئه ورا استفاده کنید و لب هایتان را به وسیله آن ها مرطوب نگه دارید.

شادابی پوست

شادابی پوست

ماسک ضد پیری بسازید
برای آنکه ماسک ضد پیری بسازید، کافی است مقداری تمبر هندی را با کمی آرد نخودچی، سبوس برنج و عسل مخلوط و به روی صورت و گردنتان بمالید و پس از ۱۰ دقیقه صورتتان را بشویید.

سرم، برای از بین بردن سیاهی لب
لیمو و عسل را با یکدیگر مخلوط کنید و آن را به مدت یک ساعت بر روی لبهایتان قرار دهید، این کار سبب رفع تیرگی رنگ لب هایتان خواهد شد .

بهترن کرم زیر چشم چیست؟
بهترین کرم زیر چشم قبل از خواب کمی روغن کرچک است، البته باید توجه کنید که این روغن داخل یا نزدیک چشم نشود.

اشتراک:

نظرات بسته اند