فردا آخرین فرصت استفاده از طرح بخشودگی جرائم رانندگی

0

فردا آخرین مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم دو برابر شده ی رانندگی ست.
سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا، اظهار داشت: طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق تا پایان سال ۹۵ فردا به اتمام می‌رسد.
وی افزود: بر اساس قانون بودجه ۹۶ مقرر شده در صورتی که مالکان وسایل نقلیه نسبت به پرداخت اصل جرایم معوق رانندگی خود تا پایان سال ۹۵ اقدام کنند، ۲ برابری دیرکرد آنها بخشوده شود.

آخرین مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم رانندگی

آخرین مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم رانندگی

معاون اجتمعی پلیس راهور ناجا گفت: بر این اساس و با تمهیدات اندیشیده شده، مالکان وسایل نقلیه تا پایان آذرماه اگر جرایم معوق رانندگی تا پایان سال ۹۵ را پرداخت کنند می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شده و به جای پرداخت جریمه ۲ برابری، اصل مبلغ را بپردازند.
وی عنوان ساخت: در صورتی که مالکان وسایل نقلیه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت جرایم معوق خود اقدام نکنند، به طور سیستمی جریمه ۲ برابری آنها مجددا اعمال می‌شود.
این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: پرداخت موردی جرایم رانندگی در سایت www.rahvar120.ir طراحی شده است و هموطنان می‌توانند با مراجعه به این سایت نسبت به پرداخت موردی یا همان اقساطی جرایم اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه این مهلت بخشودگی به هیچ وجه قابل تمدید نیست، متذکر شد: هموطنان ممکن است نسبت به این موضوع ناآگاه باشند که اگر در حال حاضر صورت وضعیت جرایم خودروی‌شان را ملاحظه می‌کنند و این جریمه زیر یک میلیون تومان است، بعد از اتمام مهلت بخشودگی، به علت برگشت ۲ برابری جرایم پرداخت نشده رقم جرایم معوق آنها بالاتر خواهد رفت.
سرهنگ جهانی بیان داشت: اگر جرایم معوق رانندگان به بالای یک میلیون تومان برسد، حتماً شکایت برای خودروها در سامانه ثبت می‌شود و مأموران پلیس راهور در صورت مشاهده این خودروها نسبت به توقیف وسیله نقلیه آنها، اقدام خواهند کرد.
وی در نهایت گفت:هموطنان در نظر داشته باشند که در حال حاضر با پرداخت به موقع جرایم دو امتیاز می‌توانند کسب کنند. اولاً از طرح بخشودگی استفاده کنند، ثانیاً موضوع محدودیت در تردد وسایل نقلیه دیگر شامل حالشان نمی‌شود و می‌توانند از این فرصت حداکثر استفاده را داشته باشند.

اشتراک:

نظرات بسته اند