فراخوان بخشودگی جرایم بیمه ایران برای مالکان موتور سیکلت های فاقد بیمه نامه شخص ثالث

0

در راستای طرح بخشودگی جریمه های بیمه شخص ثالث موتور سیکلت ها، بیمه ایران فراخوانی برای این موضوع صادر کرده و اعلام داشته که از روز اول اسفند ماه امسال کلیه ی شعب این شرکت بیمه در سراسر ایران اسلامی ممتاز در میان فهرست شرکتهای بیمه، آمادگی برای صدور بیمه نامه موتور سیکلت با بخشودگی کامل جرایم را دارند.
با سی اس وب همراه شده و به گزارش روابط عمومی بیمه ایران در این راستا توجه کنید:
مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران، عباس فرشیانی درباره ی بخشودگی جرایم بیمه موتور سیکلت ها گفت: در پی مصوبه صندوق تامین خسارت های بدنی مبنی بر بخشودگی معادل 100 درصد مبلغ جریمه موضوع بند (ب) ماده 24 قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه  مصوبه سال 1395برای موتور سیکلت های فاقد بیمه نامه شخص ثالث و اعلام آن از سوی بیمه مرکزی ایران به شرکت های بیمه ، شرکت سهامی بیمه ایران بلافاصله با تعریف موضوع  در سیستم نرم افزاری شرکت آماده اجرای طرح در سراسر کشور شد .

بخشودگی جریمه بیمه شخص ثالث برای موتور سیکلت ها

بخشودگی جریمه بیمه شخص ثالث برای موتور سیکلت ها

فراشیانی با یادآوری بازه ی زمانی قانونی برای اجرایی کردن این طرح از روز اول اسفند ماه تا روز آخر سال 95 گفت: به تمامی مالکان و دارندگان موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه در سراسر کشور توصیه می کنیم با مراجعه به واحدهای اجرایی و شبکه فروش بیمه ایران از این فرصت طلایی یک ماهه برای استفاده از این بخشودگی و دریافت بیمه نامه شخص ثالث استفاده کنند.
وی ادامه داد : طبق آخرین آمار موجود ، هم اکنون 10 میلیون دستگاه موتور سیکلت در کشور تردد دارند که فقط 10 درصد آنها بیمه نامه دارند و متاسفانه 90 درصد فاقد بیمه نامه اند.

بخشودگی جریمه بیمه شخص ثالث برای موتور سیکلت ها

بخشودگی جریمه بیمه شخص ثالث برای موتور سیکلت ها

فرشیانی آمار ده ماه گذشته ی شرکت بیمه ی ایران را مطرح کرده و اعلام کرد: در این مدت معادل 16 هزار و 700 فقره ثبت اعلام خسارت سوانح موتور سیکلت در بیمه ایران داشته ایم که بر اساس آن مبلغ 521 میلیارد تومان خسارت جانی پرداخت شده است .

برای خرید بیمه آنلاین به آدرس زیر مراجعه نمایید:

goo.gl/vvEm3I

 

اشتراک:

نظرات بسته اند