فاز دوم طرح رجیستری موبایل

0

برندهای مشمول طرح رجیستری موبایل در فاز دوم توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام گردید.
پیش از این تنها گوشی های برند اپل تحت پوشش طرح رجیستری گوشی ها تلفن همراه قرار گرفته بودند و امروز برندهای جدیدی که قرار است در فاز دوم این طرح به رجیستری اضافه شوند، منتشر شدند.

فاز دوم رجیستری موبایل

فاز دوم رجیستری موبایل

طبق این اعلامیه که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتشر گردیده، تلفن های همراه با برندهای گوگل، بلک بری و موتورولا از ساعت 24 روز جمعه هشتم دی ماه سال جاری، مشمول طرح رجیستری تلفن همراه در کشور خواهند شد.
متن اطلاعیه ی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص فاز دوم طرح رجیستری موبایل به شرح زیر است:
“نظر به اجرای موفقیت آمیز مراحل اولیه ی طرح رجیستری و در راستای اهداف پیشگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه، تحقق حقوق مصرف کنندگان، واردکنندگان قانونی و فروشندگان مجاز و براساس تصمیمات متخذه در یازدهمین جلسه ی کمیته ی راهبری طرح رجیستری، در ادامه ی مرحله دوم طرح و از ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ دی ماه تمامی مدل های گوشی تلفن همراه گوگل، بلک بری و موتورولا مشمول طرح می شوند. سایر مدل ها نیز متعاقبا در هفته های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می گیرند. پیش از این و از تاریخ ۱۴ آذرماه تمامی گوشی و تبلت های اپل مشمول طرح شده بودند.

بنابراین به کلیه ی دارندگان مدل های گوشی فوق توصیه می شود تا تاریخ ذکر شده گوشی های موجود خود را فعال کنند و خریداران گوشی های مذکور نیز از تاریخ شروع طرح (۹۶/۱۰/۸) همانند گوشی های اپل قبل از فعال سازی با استعلام کد ۱۵ رقمی (IMEI) از طریق سامانه #۷۷۷۷* یا #۴* اصالت گوشی را استعلام و پس از اطمینان از ثبت گوشی نسبت به خرید آن اقدام کنند. “

اشتراک:

نظرات بسته اند