عوامل مهم در خرید صندلی رستورانی

1

در طراحی داخلی رستوران، عوامل مختلفی دخیل هستند تا یک رستوران بشود آن چیز که باید بشود. یکی از این المان ها در طراحی داخلی رستوران، خرید صندلی رستورانی است.

برای آنکه صندلی رستورانی به بهترین شکل ممکن خریداری شود، باید عوامل مختلفی مد نظر قرار گیرد که ما در این مطلب به سه عامل مهم در خرید صندلی رستوران خواهیم پرداخت.

 

عوامل مهم در خرید صندلی رستورانی

عوامل مهم در خرید صندلی رستورانی

خرید صندلی رستورانی

اندازه رستوران

مسلما برای یک رستوران کوچک نمی توان صندلی های بزرگ خریداری کرد و برعکس، صندلی رستورانی کوچک در یک فضای بزرگ اصلا جالب به نظر نمی رسد.

پس حین خرید صندلی رستوران باید به اندازه و مساحت رستوران توجه شود و به گونه ای صندلی ها خریداری شود که به بهترین شکل بتوان از محیط بهره برد. مثلا در یک رستوران کوچک از صندلی های گرد استفاده نشود بهتر است چرا که هنگام عبور و مرور میان جزیره های میز و صندلی برای مشتری ها ترافیک به وجود بیاورند.

 

بودجه

در خرید هر چیزی، بودجه و هزینه ای که قرار است صرف آن کنید هم بسیار مهم است. همه ی ما می توانیم شیفته ی طراحی و دوام صندلی هایی بسیار زیبایی شویم که قیمت آن ها زیاد است. اما آن چه که در نهایت خرید ما را تعیین می کند، بودجه ی ما است!

در صورتی که بودجه ی ما با صندلی هایی که انتخاب کرده ایم، متناسب نباشد، عملا راه به جایی نبرده ایم و تنها وقت تلف کرده ایم. پس قبل از هر انتخابی، بهتر است لیستی از صندلی هایی که با بودجه هماهنگی دارد را آماده کنید و از میان آن ها آن چه را که مد نظر دارید، خریداری کنید.

طراحی رستوران

مسلم است که طراحی و دکوراسیون رستوران هم از جمله عوامل و مهم تعیین کننده ی خرید صندلی رستورانی است. شما هرگز نمی توانید نسبت به دکوراسیون رستورانی که قرار است راه اندازی کنید، بی اهمیت باشید. همان طور که می دانید طراحی رستوران در جذب مشتری بسیار موثر است.

پس حین خرید صندلی رستورانی، باید به سراغ مواردی روید که به اصطلاح به چیدمان رستوران شما بیاید.

 

عوامل مهم در خرید صندلی رستورانی

عوامل مهم در خرید صندلی رستورانی

 

با توجه به نکات فوق، چنانچه قصد راه اندازی رستوران را دارید، می توانید با مراجعه به لینک زیر، از قیمت بهترین صندلی های رستورانی اطلاع یابید و به راحتی و با اطمینان خاطر، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید:

http://jahantab.co/products/3

 

اشتراک:

۱ دیدگاه