عمده مزایای دریافت گواهینامه ایزو 9001

0

صدور گواهینامه ایزو در عنوان استاندارد ایزو 9001 محصول سال 2015 میلادی، با هدف ارائه ی یک سیستم مدیریت کیفیت عملی و کارآمد برای بهبود و نظارت بر کلیه ی زمینه های کسب و کار شما است.
رسیدن به استاندارد ایزو 9001 در مورد ایجاد مجموعه ای از روش هایی ست که پیچیده و دشوار برای مدیریت هستند.
هدف این است که یک سیستم مدیریت کارآمد در سازمان شکل گرفته و با پشتیبانی مناسب و دانش کارکنان سازمان، تمامی بخش ها و فرایند کلی بهبود بخشیده شود.
پیاده سازی یک سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) موثر و قوی به شما کمک می کند تا در بخش های مهم کسب و کار خود تمرکز کرده و بهره وری را افزایش دهید. در حقیقت فرایندهای صحیح مدیریتی که در تمامی بخش های کسب و کار شما ایجاد می شود، پایه ای صحیح را ایجاد خواهد کرد که به نحوی موجب افزایش بهره وری و سود خواهد شد.

مزایای گواهینامه ایزو 9001

مزایای گواهینامه ایزو 9001

این به نوبه ی خود از طرفی دیگر باعث جذب و حفظ مشتری خواهد شد.

برخی از مزایای اصلی دریافت گواهینامه ی ایزو 9001 عبارتند از:

این گواهینامه برای هر سازمان کوچک و بزرگی مناسب است
گواهینامه ی ایزو 9001 محصول سال 2015 به مدیریت بهتر داخلی خواهد انجامید
گواهینامه ایزو 9001 هزینه ها را کاهش خواهد داد
این استاندارد بهره وری را افزایش داده و به سوددهی منجر خواهد شد
ایزو 9001 به اضافه شدن مشتری ها و حفظ مشتری های قبلی کمک می کند
این استاندارد با دیگر استانداردهای ایزو سازگار است
ایزو 9001 نتایج مداوم، اندازه گیری و نظارت شده دارد

 

مزایای گواهینامه ایزو 9001

مزایای گواهینامه ایزو 9001

گواهینامه ی ایزو 9001 برای مشتریان شما به منزله ی یک سوپاپ اطمینان دیگر است و آن ها را به ادامه ی همکاری با شما تشویق خواهد کرد. این باعث می شود که مشتریان شما بدانند که سازمان با استانداردها و رویه ی مطابق با سطح جهانی به فعالیت خود ادامه می دهد.
استاندارد ایزو 9001 در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و مشتریان شما مزایای کار با شرکت هایی که دارای گواهینامه ی ایزو 9001 هستند، را درک خواهند کرد. در حقیقت برخی از مشتری های شما فقط با شرکت هایی کار می کنند که دارای گواهینامه های ایزو هستند. زیرا این به آن ها اطمینان می دهد که سیستم های مدیریت شرکت ها دائما در حال ارزیابی و تائید هستند.
از نظر مشتریان کار با شرکت های دارای گواهینامه ی ایزو دارای مزایای بسیاری از جمله حداقل اشتباهات، بهبود گزارش و ارتباطات، محصولات و خدمات با کیفیت بهتر، برنامه ریزی تولید و تحویل قابل اعتمادتر و نیز ارزیابی سالانه استانداردها می باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند