علاقه عجیب دونالد ترامپ به استفاده از توئیتر

0

علاقه عجیب دونالد ترامپ به استفاده از توئیتر چیزی ست که احتمالا تا به حال بیشتر مردم جهان از توئیت های مداوم وی که غالبا بدون سیاست درست و کاملا هیجان زده نیز هست، دریافت کرده اند.

اما جالب است بدانید که جاستین مک کانی یکی از کارکنان سابق کاخ سفید توضیحاتی درباره ی علاقه ی شدید رئیس جمهور فعلی ایالات متحده ی آمریکا به توئیت کردن ارائه داده است که در نوع خود به راستی خواندنی ست.

مک کانی می گوید که ترامپ به حدی به توئیت کردن علاقه مند بوده و شیفته ی توئیت های منشن شده خود می باشد که آن ها را چاپ کرده و از دیگران می خواهد که توئیت هایش را با صدای بلند بخوانند.

به نظر می رسد که پرزیدنت ترامپ ابزار شبکه های اجتماعی را مانند نوجوانی تازه به بلوغ رسیده و خود گم کرده در درست گرفته است و نمی داند چطور و چه هنگام و به چه وضعی از این ابزار استفاده کند.

 

علاقه عجیب ترامپ به توئیتر

علاقه عجیب ترامپ به توئیتر

 

این کارمند سابق کاخ سفید این طور توضیح می دهد که ترامپ اشتیاق سیری ناپذیری از خواندن توئیت های با منشن ترامپ دارد و مرتبا می خواهد که این توئیت ها چاپ شده و آن ها را با صدای بلند بارها و بارها برای وی بخوانند.

دیجیاتو نوشته است؛ ” مک کانی مدعی است که ترامپ علاقه ی وافر خود به توئیتر را این گونه نشان داده: می خوام بیشتر از این ها ببینم. بیشتر برایم بیاور، بیشتر بیاور…

مک کانی می گوید که ترامپ با یک ماژیک سیاه دور مطالبی در توئیت ها با منشن ترامپ را که قصد پاسخگویی به آن ها را داشته، خط کشیده و درصدد پاسخگویی به آن ها برمی آید.

برای این که درباره ی علاقه ی وافر ترامپ به دنیای شبکه های مجازی به خصوص توئیتر و فیس بوک بیشتر بخوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://digiato.com/article/2018/09/02/%d8%aa%d9%88%db%8c%db%8c%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%be-%d9%88-%d8%aa%d9%88%db%8c%db%8c%d8%aa-%d8%ac%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%84%db%8c/

اشتراک:

نظرات بسته اند