صندلی کافی شاپ خود را از سایت جهانتاب بخرید

0

اگر قصد راه اندازی کافی شاپ دارید, باید علاوه بر تمام مسائلی که یک کافی شاپ به آن نیاز دارد, صندلی های مناسب نیز خریداری نمایید. سایت جهانتاب یکی از بهترین تولید کننده های انواع صندلی است که برای خرید صندلی کافی شاپی نیز می توانید از طریق سایت جهانتاب اقدام نمایید. در این سایت می توانید انواع مدل ها را با دقیق ترین مشخصات مشاهده نمایید و به راحتی مدل مورد نظرخود را تهیه نمایید. لازم به ذکر است که مدل پارچه را با توجه به سلیقه ی شخصی خود می توانید سفارش دهید. در ادامه ی مطلب به معرفی برخی از صندلی های کافی شاپ این شرکت تولید کننده می پردازیم.

صندلی پارکر پایه فلز و چوبی

صندلی پارکر با پایه های چوبی, محیط کافی شاپ را به یک فضای ساده و کلاسیک با طراحی زاویه دار و گوشه دار مبدل می کند که فضایی دنج و دوست داشتنی به وجود می آید. این مدل طراحی بیشتر در رستوران ها و کافی شاپ های فرانسوی رایج است. به دلیل آنکه پایه ها چوبی است و دسته نیز دارد, راحتی و دوام را به کسی که بر روی آن می نشیند هدیه می کند. این نوع صندلی در محیط های نظیر لابی هتل, فست فود های ایتالیایی و تالار های پذیرایی و کافی شاپ ها مناسب است.
در صورتی که کافی شاپ شما در یک محیط شرجی و مرطوب قرار دارد, می توانید صندلی پارکر با پایه های فلزی سفارش دهید. پایه های این محصول پوشیده از اب کروم است و در مقابل زنگ زدگی از این محصول حفاظت می نماید. این صندلی برای کافی شاپ های مدرن, لابی هتل و فست فود های ایتالیایی است.

صندلی پارکر

صندلی پارکر

صندلی آرت مون پایه فلزی

این نوع صندلی با داشتن پایه های درخشان و براق که اندکی به سمت بیرون می آید, یک صندلی بسیار شیک است که مناسب فضاهای رستورانی و کافی شاپی و فست فود های مدرن می باشد. به دلیل فلزی بودن این صندلی استحکام بسیاری دارد و حتی فردی با داشتن وزن بالا نیز می تواند به راحتی بر روی آن بشیند بدون آنکه نگران شکستن آن باشد. روکش های این صندلی همه از جنس جرم یا پارچه است که به سلیقه ی مشتری می تواند در رنگ ها مختلف تولید شود. این صندلی با طراحی ارکونومیک و متناسب با بدن انسان ساخته می شود. به همین علت هر چقدر هم که طولانی بر روی این صندلی ها بشینید به هیچ عنوان خسته نمی شوید.

آرت مون

آرت مون

صندلی فلزی لارا

این نوع صندلی با داشتن پایه های فلزی در فست فود و رستوران و کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرد. این صندلی دارای طراحی مدرن است که از خطوط شکسته و با رعایت استاندارد های لازم و استراکچر فلزی ساخته می شود. این صندلی نیز با توجه به درخواست مشتری روکش آن از جنس پارچه و یا چرم تولید می شود. صندلی لارا راحتی لازم را دارد و بسیار زیبا و خوش استیل می باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند