خرید صندلی چوبی رستورانی: مدل اسکای

0

در صورتی که در حال جستجو برای تکمیل تجهیزات رستورانی هستید، صندلی های چوبی با پایه های مقاوم و بخش نشیمن راحت و مستحکم می توانند گزینه های ایده آلی به شمار آیند.

غالب رستوران های مدرن و شیک برای تجهیز سالن خود از ست های چوبی استفاده می کنند که بارها ظاهر جذاب تر و شکیل تری به سالن رستورانی می بخشند.

انتخاب میز و صندلی رستورانی چوبی از اصول اولیه ی راه اندازی رستوران محسوب می شود و حین راه اندازی و تدارکات حتما باید در انتخاب خود دقت کافی به خرج دهید.

معرفی صندلی اسکای

یکی از نمونه های صندلی های رستورانی چوبی که طراحی فوق العاده ای داشته و می تواند انتخابی عالی برای محیط سالن رستوران های امروزی باشد، صندلی اسکای است.

 

خرید تجهیزات رستورانی | صندلی اسکای

خرید تجهیزات رستورانی | صندلی اسکای

 

صندلی اسکای از محصولات تولیدی تیم مبلمان جهانتاب می باشد و دارای ابعاد 46 سانتی متر، 52 سانتی متر و 96 سانتی متر است.

ساختار و اسکلت صندلی اسکای از جنس چوب راش بوده و روکش نشیمن آن نیز چرمی یا پارچه ای می تواند باشد.

بخش تکیه گاه صندلی اسکای چوبی Playwood است و با طراحی و تراش کاملا ارگونومیک، هنگام نشستن احساس راحتی و آسایش کامل به شخصی که روی آن نشسته می بخشد.

لازم به ذکر است که شما می توانید از این صندلی برای سرویس غذاخوری خانگی نیز استفاده نمایید. جلوه ی این صندلی چوبی و مقاومت بالای آن، صندلی اسکای را به یک محصول مناسب و کامل برای خرید تبدیل می سازد.

در خود وب سایت جهانتاب در خصوص این صندلی چوبی توضیح زیر آورده شده است:

صندلی اسکای یکی از صندلی های چوبی است که دارای طراحی زیبایی است و می تواند با میز های رستورانی به راحتی هماهنگ شود. صندلی چوبی رستورانی اسکای دارای پشتی تمام چوب و نمای بسیار شکیل است،که در سالن های غذاخوری مانند رستوران ها و کافی شاپ ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. انحنا های ایجاد شده در تکیه گاه بر اساس اصول ارگونومیک می باشد،که باعث ایجاد تکیه گاهی راحت می شود. این مبلمان مناسب کافی شاپ، فست فود ایتالیایی و حتی تالارهای مدرن و هتل هاست و همچنین قابلیت استفاده در فضای فود کورت ها را نیز دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند