صندلی های اپن با رکاب فلزی

0

قیمت صندلی های اپن در بازه های متفاوتی قرار می گیرد. این صندلی ها بسته به جنس به کار رفته در استراکچر و نیز جنسی که در روکش آن ها به کار برده شده است و طراحی ساخت، می توانند قیمت های گوناگونی داشته باشند.

به طور مثال صندلی های اپن با رکاب فلزی در شمار پرفروش ترین صندلی های اپن بار قرار دارند. راحتی که این نوع صندلی های اپن به فردی که روی آن می نشیند می دهد، این صندلی ها را در زمره ی صندلی های اپن فوق العاده راحت و پرفروش قرار داده است. اما به همین تناسب اضافه شدن رکاب فلزی موجب بالا رفتن نسبی قیمت این صندلی ها می شود.

در زیر سه نمونه صندلی اپن با رکاب فلزی را که توسط جهانتاب عرضه می شود، مرور می کنیم.

صندلی اپن استیم، صندلی اپن اسپن، صندلی اپن اسپن S

معرفی صندلی اپن استیم

صندلی اپن با رکاب فلزی مدل استیم دارای ابعاد 44 سانتی متر در 44 سانتی متر در 82 سانتی متر است. استراکچر این صندلی اپن از جنس فلز بوده و تمام جوش های آن آرگون هستند.
روکش نشیمنگاه و تکیه گاه این صندلی می تواند از جنس چرم یا پارچه ای باشد. البته فرم چرمی بارها برای نوع طراحی این صندلی مناسب تر به چشم می آید.
این صندلی فاقد دسته های کناری بوده اما نشیمنگاه و تکیه گاه فوق العاده راحتی دارد. اهرم زیر پایه ی صندلی برای بالا و پایین بردن ارتفاع آن قرار داده شده و با توجه به میزی که صندلی را مقابل آن قرار می دهید، می توانید ارتفاع این صندلی را کم یا زیاد نمایید.
پایه ی صندلی استیم فلزی با روکش کروم انتخاب شده و جلای بسیار درخشانی به این صندلی می بخشد.
از صندلی اپن استیم با رکاب فلزی می توانید در فضای آشپزخانه و مقابل کانتر منزل، کافی شاپ های مدرن، رستوران ها، فست فودها و… استفاده کنید.

صندلی های اپن بار با رکاب فلزی | صندلی استیم

صندلی های اپن بار با رکاب فلزی | صندلی استیم

 

صندلی اپن اسپن

صندلی اپن اسپن با رکاب فلزی دارای ابعاد 50 سانتی متر در 48 سانتی متر در 80 سانتی متر می باشد.
این صندلی اپن بار ساختار کاملا فلزی داشته و از استحکام بالایی برخوردار است.
اتصالات صندلی اپن اسپن از محصولات جهانتاب جوش آرگون بوده و روکش پایه ی آن کرومی می باشد.
صندلی اپن اسپن در دو طرف دارای دو دسته ی کوتاه فلزی ست که نشستن روی این صندلی را راحت تر می سازد.
همین طور تکیه گاه این صندلی از ارتفاع مناسبی برخوردار بوده و هنگام نشستن روی آن آسودگی در حد قابل قبولی خواهید داشت.
سطح مقطع گرد پایه ی این صندلی موجب می شود تا افراد با وزن مختلف تعادل مناسبی هنگام نشستن روی صندلی اسپن داشته باشند.
از این صندلی می توان در ادارات، رستوران ها، فست فودها، کافه ها و مقابل اپن آشپزخانه منزل استفاده کرد.

 

صندلی های اپن بار با رکاب فلزی | صندلی اسپن

صندلی های اپن بار با رکاب فلزی | صندلی اسپن

 

صندلی اپن مدل اسپن S

صندلی اپن مدل اسپن S همان صندلی اسپن بدون دسته های کناری می باشد. این صندلی نیز فارغ از نداشتن دسته های فلزی دو طرف یک صندلی زیبا، راحت و شیک به شمار می رود.
این صندلی نیز مانند مدل اسپن دارای جک بالا برنده تنظیم ارتفاع است. کاربر می تواند با حرکت دادن این اهرم ارتفاع پایه ی صندلی اسپن S را در یک بازه ی معین جابه جا کند.
همین طور رکاب فلزی پایین صندلی اسپن S به راحتی کسی که روی آن می نشیند و همین طور حفظ تعادل وی کمک می کند.
تکیه گاه این صندلی کاملا متناسب با فرم کمر انسان ساخته شده و زمانی که قرار باشد برای مدتی طولانی تر روی صندلی اپن بنشینید، صندلی مدل اسپن S یک انتخاب مناسب و عالی برای شما خواهد بود و از نشستن طولانی روی آن احساس خستگی نخواهید کرد.

صندلی های اپن بار با رکاب فلزی | صندلی اسپن S

صندلی های اپن بار با رکاب فلزی | صندلی اسپن S

 

جهانتاب در توصیف این صندلی چنین آورده است که؛

” مدل صندلی اپن فلزی جکدار اسپن s یک صندلی کانتر و بار بدون دسته با قابلیت تنظیم ارتفاع است و مناسب برای استفاده اپن آشپزخانه می باشد. اتصالات جوش آرگون، استراکچر نشیمن و فرم گرفتن با پرس هیدرولیک سبب شده که کیفیت ساخت این صندلی جزیره ای و مدرن، بسیار بالا باشد. نشیمن آن دارای استراکچر فلزی و روکش چرم مصنوعی با دوخت یکپارچه است و طراحی آن به گونه ای ظریف که انحنای تکیه گاه متناسب با انحنای کمر انسان ساخته شده است. بعلاوه سینی گردی که به عنوان پایه به کار رفته باعث حفظ تعادل و ثابت نگه داشتن این صندلی اپن می شود. برای راحتی بیشتر برای نشستن بر روی آن در قسمت پایین این صندلی جکدار فلزی رکابی با طراحی به عنوان جای پای بدنه فلزی تعبیه شده که تحمل وزن بالا برای حفظ تعادل و راحتی بیشتر را دارد. کارخانه جهانتاب این صندلی کانتر شیک را در رنگ بندی متنوع و کامل عرضه می کند. در کافی شاپ ها، رستوران ها، فست فودها و ادارات می توان از این صندلی بار و پیشخوان مدرن با قیمت مناسب استفاده کرد. کارخانه جهانتاب جهت اطمینان رفاه شما از خرید خود، گارانتی و خدمات پس از فروش را بر اساس شرایط و ضوابط کاری خود ارائه می دهد.”

اگر بخواهید یک صندلی اپن بار با رکاب فلزی خریداری نمایید، با مراجعه به وب سایت جهانتاب مشاوره عالی و راهبردی در انتخاب صندلی مورد نظرتان دریافت خواهید کرد و می توانید از میان مدل های ارائه شده در وب سایت که هر یک توضیحات کاملی نیز دارند؛ مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند