صندلی های اپن- بار جهانتاب

1

اگر قصد خرید صندلی اپن دارید، با مراجعه به آدرس http://jahantab.co/products/4 می توانید به مدل های متنوعی از صندلی های اپن- بار دسترسی داشته و با مقایسه ی آنلاینی که میان این مدل ها انجام می دهید، نمونه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

صندلی اپن بار ایگلو

صندلی اپن ایگلو از چوب راش ساخته شده و جنس روکش آن در دو نوع چرم و پارچه می باشد. این صندلی اپن چهار پایه با سطح مقطع دایره ای بوده و پشتی کوتاهی دارد.

صندلی اپن ایگلو

صندلی اپن ایگلو

صندلی اپن بار ایگلوسا

صندلی اپن بار ایگلوسا از چوب راش ساخت شده و نشمین آن نیز از بدنه ی فلزی ست. روکش این صندلی از چرم یا پارچه بوده و سطح مقطع این مدل نیز دایره ای بوده و پشتی صندلی نسیت به مدل ایگلو بلندتر می باشد. این مدل برای افرادی که ترجیح می دهند صندلی اپن تکیه گاه داشته باشد، مناسب به نظر می رسد.

صندلی اپن ایگلوسا

صندلی اپن ایگلوسا

صندلی اپن بار رویال

صندلی اپن مدل رویال از چوب راش با روکش چرم یا پارچه ساخته شده و شکل ظاهری آن شبیه به صندلی های فرم معمولی می باشد. در حالتی که پایه های آن به دلیل کاربرد اپن- بار ارتفاع بیشتری معادل 75 سانتی متر دارند.

صندلی اپن رویال

صندلی اپن رویال

صندلی اپن بار الیسا

صندلی اپن الیسا از فلز ساخته شده و روکش آن در دو نوع چرم یا پارچه قرار می گیرد. این مدل قابلیت کم یا زیاد کردن ارتفاع را با استفاده از یک اهرم دارد و پایه ی فلزی براق آن جلای درخشانی به این محصول داده است. مدل الیسا با نشیمن گرد و یک تکیه گاه نیمه، صندلی اپن بسیار زیبا و شیکی به نظر می رسد. حداکثر ارتفاع این مدل به 80 سانتی متر می رسد.

صندلی اپن الیسا

صندلی اپن الیسا

صندلی اپن بار ورونیکا

صندلی اپن ورونیکا نیز از جنس بدنه ی فلزی با روکش چرم ساخته شده و امکان تغییر و تنظیم ارتفاع در آن وجود دارد. نشیمن این صندلی نیم دایره بوده و یک پشتی دوار کوتاه نیز دارد. حداکثر ارتفاع صندلی اپن ورونیکا به 83 سانتی متر می رسد.

صندلی اپن ورونیکا

صندلی اپن ورونیکا

صندلی اپن بار برلیان

صندلی اپن بار برلیان از استراکچر فلزی با روکش چرم ساخته شده و همان اهرم تنظیم کننده ی ارتفاع را داراست. با استفاده از این اهرم صندلی را تا ارتفاع 85 سانتی متر می توان بالا برد.
ساختار و فرم نشیمن گاه و پشتی این صندلی اپن بار متفاوت و مدرن تر نسبت به دیگر نمونه ها طراحی شده و لبه های دو طرف نشیمن کمی بالا آمده اند. همین طور لبه های دو سمت پشتی به سمت داخل و به حالت دربرگیرنده جلو آورده شده اند.

صندلی اپن برلیان

صندلی اپن برلیان

برای مشاهده ی مدل های بیشتر به وب سایت جهانتاب مراجعه نمایید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. قیمت هم می زاشتین خب. اگه می شه لطفا قیمت اینا رو هم بزارین