صندلی رستورانی مستر از محصولات جهانتاب

0

قیمت صندلی های رستورانی در رده های متفاوتی جای می گیرد. در حقیقت بسته به این که از چه نوع دکوراسیون داخلی رستوران بهره برده باشید، سبک صندلی های به کار رفته در فضای رستورانتان متفاوت خواهد بود.

صندلی مستر از محصولات جهانتاب با قیمتی متعادل و استحکام و طول عمر بالا در دکوراسیون رستوران های فست فودی جایگاه خوبی دارد. همین طور این مدل را می توانید در آشپزخانه ی خود نیز مورد استفاده قرار دهید.

 

مشخصات صندلی مستر

صندلی مستر دارای ابعاد 45 سانتی متر در 61 سانتی متر در 79 سانتی متر است. این صندلی رستورانی ساختار فلزی دارد و روکش قسمت تکیه گاه و نشیمنگاه آن چرمی می باشد.

تکیه گاه این صندلی مساحت کوچکی داشته و شخصی که روی آن می نشیند تنها می تواند بخشی از قسمت پشت زیر گردن خود را تکیه دهد و قسمت کمر خالی خواهد ماند.

نشیمنگاه صندلی مدل مستر کاملا راحت و با مساحتی قابل قبول است.

صندلی های رستورانی | صندلی مستر

صندلی های رستورانی | صندلی مستر

قابلیت جمع شدن صندلی مستر

مهم ترین قابلیت این صندلی رستورانی، جمع شدن آن و حمل پذیری آسان است. پایه های صندلی رستورانی مستر به شکل تاشو از قسمت تکیه گاه به یکدیگر متصل هستند و پایه های عقبی امکان حرکت داشته و می توان به وسیله ی آن ها صندلی مستر را باز کرده و یا آن را جمع کرد و به شکل یک جسم کاملا تخت و کم جا درآورد.

همان طور که پیش تر نیز گفتیم صندلی های رستورانی مدل مستر برای فضای آشپزخانه های منزل نیز مناسب هستند و اگر شما بخواهید در آشپزخانه ی منزل از میز و صندلی صبحانه استفاده کنید، با قرار دادن یک میز گرد و چند صندلی مدل مستر دور آن می توانید به ترکیبی عالی دست پیدا کنید.

همین طور کافه هایی که سبک دکوراسیون داخلی به دور از مدل های مبله را در پیش می گیرند، چنین سبک صندلی هایی را مناسب خواهند یافت.

اشتراک:

نظرات بسته اند