صندلی اپن و پیشخوان پرایم

0

اگر در شرف راه اندازی فست فود مدرن هستید و یا می خواهید رستوران خود را به شکلی جدیدتر و به روزتر دکور کنید، احتمالا به شما توصیه خواهد شد که از صندلی های اپن در طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید.

به ویژه صندلی های اپن پایه چوبی برای رستوران هایی که روی سرو غذا در وعده ی شام تمرکز دارند، بسیار عالی به نظر می رسد.

این صندلی ها در ترکیب با میزهای چوبی یا شیشه ای کاملا مناسب بوده و نمای فوق العاده ای به محیط رستورانی یا کافی شاپی شما خواهند بخشید.

در اینجا قصد داریم یکی از صندلی های اپن پایه چوبی مناسب محیط رستورانی یا فست فودی را معرفی کنیم:

معرفی صندلی اپن بار و پیشخوان پرایم

صندلی اپن بار و پیشخوان پرایم همان طور که گفتیم برای سالن های رستورانی مدرن و فست فودهای امروزی بسیار و کاملا مناسب است.

این صندلی دارای چهار پایه ی چوبی است که از جنس چوب راش انتخاب شده و با سه محور که دو تای آن ها موازی و یکی متقاطع است، استحکام خود را حفظ می کند.

 

صندلی اپن پرایم

صندلی اپن پرایم

 

ابعاد صندلی اپن بار و پیشخوان پرایم، 42 سانتی متر در 45 سانتی متر در 75 سانتی متر است.

این صندلی اپن همان طور که گفتیم دارای پایه های چوبی متصل و بدون قابلیت جا به جایی می باشد و به همین دلیل شما نمی توانید ارتفاع آن را کم یا زیاد کنید. این قابلیتی ست که بسیاری از مشتری ها در صندلی های اپن به دنبال آن هستند و تنها محصولات با پایه ی استیل و فلزی این ویژگی را دارند.

صندلی اپن و پیشخوان پرایم نشیمنگاه کاملا مناسبی داشته و می توانید به راحتی روی دوام و طول عمر آن حساب کنید.

جنس روکش بخش نشیمن صندلی اپن و پیشخوان پرایم می تواند پارچه ای و یا چرمی باشد. ما به شما توصیه می کنیم که حتما از مدل پارچه ای آن انتخاب کنید که البته در طرح ها و رنگ های مختلفی ارائه می شود. زیرا ترکیب پارچه و چوب در این مدل فوق العاده به نظر می رسد.

این صندلی دارای تکیه گاه کوتاهی نیز هست که نشستن روی آن را بسیار راحت تر و لذت بخش تر کرده و برای نشستن های طولانی تر این صندلی اپن را به گزینه ای ایده آل تبدیل می سازد.

برای مشاهده ی مدل های دیگر از صندلی های اپن به آدرس زیر سر بزنید:

http://jahantab.co/fa/products/4

اشتراک:

نظرات بسته اند