صندلی اپن بار با پایه چوبی: مدل سرنا

0

بیشتر عادت کرده ایم که صندلی های اپن بار با پایه استیل را شاهد باشیم و هنگام خرید نیز به صندلی های اپن با پایه های استیل که قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشند، تمایل داریم.

البته قیمت صندلی اپن پایه استیل نیز تا حدودی نسبت به صندلی های دارای پایه چوبی متفاوت خواهد بود.

نسل جدید صندلی های اپن پایه چوبی توانسته اند بازار مناسبی پیدا کرده و اخیرا خریداران به این نوع از صندلی های پیشخوان نیز توجه زیادی انجام می دهند.

یکی از نمونه های صندلی اپن با پایه های چوبی که دارای طراحی جدید، مدرن و راحتی می باشد، صندلی اپن مدل سرنا است.

معرفی صندلی اپن سرنا

این صندلی بدنه ای از جنس چوب مرغوب راش داشته و به لحاظ طول عمر می توان حساب زیادی روی آن کرد.

 

صندلی اپن بار با پایه چوبی: مدل سرنا

صندلی اپن بار با پایه چوبی: مدل سرنا

 

صندلی سرنا نشیمنگاه مربعی نسبتا بزرگی دارد که برای افراد مختلف مناسب به نظر می رسد. همین طور تکیه گاه این صندلی اپن نیز در قیاس با دیگر صندلی های اپن که معمولا تکیه گاه کوتاهی دارند، قابل توجه به چشم می آید. به حدی که می توان گفت این صندلی برای نشستن، حالت کاملا راحت و دلنشینی داشته و می توانید برای مدت طولانی روی این صندلی احساس راحتی و آسودگی کامل داشته باشید.

صندلی اپن مدل سرنا با پایه های چوبی که توسط یک نگهدارنده ی چهار ضلعی از بین هر دو پایه مستحکم شده است، با روکش چرمی یا پارچه ای عرضه می گردد.

به علاوه رنگ همین روکش های چرمی یا پارچه ای به انتخاب مشتری قابل تغییر بوده و شما می توانید بسته به محیطی که قصد دارید این صندلی ها را در آن قرار دهید و با ترکیب رنگ متناسب با دکوراسیون محل، رنگ و جنس روکش صندلی را انتخاب کرده و سفارش دهید.

دکوراسیون داخلی رستوران را در مطلب زیر دنبال کنید:

http://alefbarest.com/s/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%ae%d9%84%db%8c/

 

اشتراک:

نظرات بسته اند