صندلی اپن مدل پنی

2

در میان طراحی های مختلف صندلی های اپن بدون تکیه گاه، صندلی اپن و پیشخوان مدل پنی شبیه به قالیچه ی جادویی امکان نشستنی راحت و لذت بخش را به شما خواهد بخشید.

درست است که این صندلی اپن بدون تکیه گاه است، اما بخش نشیمنگاه آن به اندازه ای راحت و لذت بخش می باشد که به هیچ وجه نبود تکیه گاه را احساس نخواهید کرد.

این صندلی به گونه ای طراحی شده که در قسمت میانی فرو رفته و در دو سر کمی شیب دار بالاتر آمده است. چنین وضعیت طراحی صندلی دو سر آن را به شکل تکیه گاه تبدیل کرده و به فردی که روی آن نشسته امکان این را می دهد تا وضعیت خود را به صورت ثابت و پایدار روی صندلی حفظ کند.

 

صندلی های اپن بدون تکیه گاه | صندلی اپن مدل پنی

صندلی های اپن بدون تکیه گاه | صندلی اپن مدل پنی

 

در حقیقت این دو سربالایی در دو سمت صندلی موجب می گردد تا در وضعیت نشسته احساس خستگی نکنید و از قرار گرفتن طولانی مدت روی آن احساس خوبی داشته باشید.

صندلی اپن مدل پنی دارای ابعاد 82 سانتی متر در 53 سانتی متر در 40 سانتی متر است. این صندلی با داشتن اهرم بالا و پایین بردن و تنظیم ارتفاع، به کسی که قرار است روی آن بنشیند این اجازه را می دهد که ارتفاع صندلی را در محدوده ی استاندارد به دلخواه خود تنظیم نماید.

ساختار صندلی مدل پنی فلزی بوده و پایه ی براق آن جلوه ی فوق العاده ای دارد. به ویژه اگر هر از گاهی این پایه را با دستمال مخصوص برق بیندازید، همیشه جلوه ی نو و منحصر به فردی از این صندلی در محیط خواهید داشت.

روکش نشیمنگاه صندلی مدل پنی می تواند از دو جنس چرم یا پارچه ای باشد، اما با توجه به ساختار و نوع طراحی آن استفاده از روکش چرم را توصیه می کنیم.

در صورتی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر هستید به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://jahantab.co/prd/93

اشتراک:

2 دیدگاه