صندلی اپن و پیشخوان بامبوس M

0

صندلی های اپن و پیشخوان از جدیدترین نسل صندلی هایی هستند که به دنیای محصولات چوبی و مبلمان اضافه شده اند. اگر تصمیم گرفته باشید که با خرید صندلی اپن مدرن در دکوراسیون داخلی خانه و یا دکوراسیون داخلی فست فود تغییری ایجاد نمایید، مدل های مدرن و منحصر به فردی خواهید یافت.

به واقع صندلی های اپن از فرم کاملا ساده تا طراحی های عجیب و پیچیده توسط سازندگان و تولید کنندگان داخلی و خارجی عرضه می شوند.

اگر بخواهیم با خرید صندلی اپن و پیشخوان تکان بزرگی به سبک دکوراسیون و تجهیز داخلی محیط بدهیم، لازم است که در انتخاب و خرید آن دقت و وسواس زیادی به خرج دهیم.

یکی از مدل های صندلی اپن بار و پیشخوان که طراحی خاصی داشته و از استحکام و دوام بالایی نیز برخوردار است، صندلی بامبوس M می باشد. این صندلی به وسیله ی تیم طراحی جهانتاب طراحی شده و از جنس بسیار باکیفیت ساخته گشته است.

معرفی صندلی اپن بامبوس M

صندلی اپن بامبوس M در دو مدل بدون تکیه گاه و با تکیه گاه ارائه می شود. فرم با تکیه گاه آن یک متر ارتفاع دارد و می توان آن را در شمار صندلی های اپن کوتاه دانست.

صندلی اپن و پیشخوان بامبوس M

صندلی اپن و پیشخوان بامبوس M

اگر چه آغاز طبیعت صندلی های اپن با صندلی های دارای ارتفاع بود، اما رفته رفته نسل آن ها به صندلی های کوتاه تر حتی صندلی های پوف رسید.

صندلی بامبوس نیز در شمار همان صندلی های اپن با ارتفاع کم قرار دارد. این صندلی از جنس تماما ام دی اف بوده و با روکش چرمی یا پارچه ای تولید می شود.

مشتری می تواند با در نظر گرفتن دکوراسیون کلی محیط خود و با لحاظ کردن سبکی که می خواهد ایجاد نماید، روکش و رنگ صندلی بامبوس M را انتخاب کرده و این صندلی را در تعداد مورد نظر با شرایط درخواستی تحویل بگیرد.

ابعاد صندلی اپن بامبوس M به ترتیب 1 متر در 52 سانتی متر در 60 سانتی متر است.

از این صندلی می تواند در هال یا پذیرایی منزل، در سالن رستوران ها یا تجهیز و دکوراسیون فست فودها استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی صندلی اپن و پیشخوان بامبوس M به صفحه ی زیر مراجعه نمایید:

http://jahantab.co/fa/prd/186

اشتراک:

نظرات بسته اند