صندلی اپن بار با تکیه گاه

0

صندلی های اپن با تکیه گاه، معمولا راحتی بیشتری هنگام نشستن و برخواستن به شخص داده و اگر قصد دارید برای محیط منزل یا رستوران های مدرن، خرید صندلی اپن بار داشته باشید، توصیه می کنیم به نمونه های دارای تکیه گاه زیر نگاهی بیندازید.

صندلی اپن بار کاپری

صندلی اپن بار کاپری دارای ابعاد 41 سانتی متر در 47 سانتی متر در 75 سانتی متر می باشد. ساختار این صندلی از جنس چوب راش بوده و روکش آن می تواند بسته به سلیقه ی مشتری از جنس چرم یا پارچه نصب گردد.
همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این صندلی دارای تکیه گاه بوده و نشیمن گاه بزرگ و راحتی دارد.
چهار پایه ی صندلی به وسیله ی دو ردیف افقی به هم متصل شده و استحکام عالی دارند.
تنها ضعف صندلی اپن بار کاپری عدم امکان تنظیم ارتفاع است که به دلیل چوبی بودن پایه های صندلی می باشد.
جهانتاب در توضیح این صندلی اپن بار آورده است؛

” صندلی اپن چوبی زیبا کاپری یک صندلی کانتر فانتزی با بدنه ای از چوب راش می باشد، که هم مناسب برای فضاهای مدرن و هم فضاهای کلاسیک می باشد.”

صندلی اپن بار کاپری

صندلی اپن بار کاپری

 

صندلی اپن بار پرایم

صندلی اپن بار پرایم نمونه ای مدرن و منحصر به فرد از صندلی های اپن است که در ابعاد 75 سانتی متر، 45 سانتی متر در 42 سانتی متر ساخته شده است.
جنس چوب استراکچر این صندلی نیز از چوب مستحکم راش می باشد.
تکیه گاه این مدل به شکل مستطیل تو خالی بوده و پایه های آن مثل نمونه ی قبلی با دو ردیف چوب راش متعادل سازی شده و مستحکم گردیده است.
صندلی اپن بار پرایم یک نوع صندلی کاملا مدرن و امروزی ست که در دکوراسیون های شیک و کاملا حرفه ای جای می گیرد. به راحتی می توان این مدل صندلی اپن را با فضاهای طراحی کلاسیک ست کرد و همگونی مناسبی برقرار ساخت.
جهانتاب صندلی اپن بار پرایم را این طور توصیف می کند:

” کیفیت ساخت این صندلی جزیره مدرن در عین ظرافت بسیار بالا می باشد. نشیمن اپن بار پرایم از فوم سرد ساخته شده است و مشتری حق انتخاب نوع و رنگ روکش این صندلی اپن فانتزی را دارد.”

صندلی اپن بار پرایم

صندلی اپن بار پرایم

صندلی اپن بار بونو

صندلی اپن بار بونو نمونه ای فانتزی از صندلی های اپن بار می باشد که با ابعاد 75 سانتی متر در 41 سانتی متر در 41 سانتی متر ارائه می شود.
بدنه ی این نمونه صندلی از جنس چوب راش مرغوب بوده و روکش آن را می توانید از نوع چرم یا پارچه انتخاب نمایید.
تکیه گاه صندلی اپن بار بونو کوتاه بوده و در حقیقت نمی توانید به آن تکیه نمایید. پشتی این صندلی بیشتر به عنوان یک ضامن کوچک برای نشستن راحت تر روی صندلی اپن بار به نظر می رسد. پایه های چوبی صندلی اپن بار بونو هم مانند مدل های قبلی امکان تنظیم ارتفاع را از این نوع صندلی گرفته و نمی توانید ارتفاع صندلی را به دلخواه خود جا به جا کنید.
در وب سایت جهانتاب در توضیح این صندلی اپن بار آمده است؛

” طراحی این مدل تلفیقی از خطوط شکسته و منحنی می باشد. به گونه ای که نشیمن و پایه های این مدل از خطوط صاف ساخته شده و تکیه گاه دکوراتیو این مدل از فرم منحنی ساخته شده است. “

صندلی اپن بار بونو

صندلی اپن بار بونو

 

صندلی اپن بار سرنا

صندلی اپن بار سرنا در این گروه از تکیه گاه بلندتری نسبت به دیگر مدل ها برخوردار بوده و ابعاد آن معادل 75 سانتی متر، 49 سانتی متر در 45 سانتی متر می باشد.
استراکچر این صندلی اپن از جنس چوب راش بوده و روکش آن نیز می تواند چرمی یا پارچه ی مرغوب باشد.
پایه های چوبی صندلی اپن بار سرنا به وسیله ی 4 تکه ی افقی به ترتیب به هم متصل شده اند و به همین علت این صندلی استحکامی عالی دارد.
صندلی اپن بار سرنا هم برای فضاهای کلاسیک و هم فضاهای مدرن و فانتزی مناسب به چشم می آید.
جهانتاب این صندلی را این طور توصیف می کند که:

” به دلیل وجود تکیه گاهی مناسب در ساختار و طراحی ساده این صندلی اپن زیبا امکان نشستن طولانی مدت و تکیه گاه راحت فراهم است. کارخانه جهانتاب این صندلی کانتر شیک را در رنگ بندی متنوع و کامل چوب عرضه می کند و این امکان را به مشتری می دهد که متناسب با سلیقه و طراحی آشپزخانه منزل خود، رنگ چوب، روکش چرم مصنوعی و یا پارچه های مختلف انتخاب کند.”

صندلی اپن بار سرنا

صندلی اپن بار سرنا

صندلی اپن بار لوکاس

صندلی اپن بار لوکاس نیز دارای ساختاری کاملا محکم و با چهار پایه از جنس چوب راش است که در ابعاد 75 سانتی متر، 52 سانتی متر در 51 سانتی متر ساخته می شود.
استراکچر صندلی لوکاس از بدنه ی چوب راش بوده و روکش آن را می توانید چرمی یا پارچه ای انتخاب کنید.
این صندلی تکیه گاهی بلند و بسیار راحت داشته و پایه های آن از هر چهار ضلع به هم متصل شده اند.
جهانتاب صندلی اپن بار لوکاس را این طور توصیف می کند:

” صندلی اپن چوبی زیبا لوکاس یک کانتر فانتزی با بدنه ای از چوب راش می باشد که مناسب برای فضاهای کلاسیک می باشد. چوب به کار رفته در این پیشخوان آشپزخانه از بهترین و مستحکم ترین چوب راش موجود می باشد.”

 

صندلی اپن بار لوکاس

صندلی اپن بار لوکاس

 

صندلی اپن بار ایویا

صندلی اپن بار ایویا نمونه ای از صندلی های اپن با پایه های بسیار بلند است و چهار پایه ی چوبی آن مانند نمونه ی قبلی از هر چهار ضلع به هم متصل شده اند.
پشتی صندلی اپن ایویا نیز نسبتا بلند بوده ولی تو خالی بوده و تنها با یک ردیف به دو تکه تقسیم شده است.
در توضیح این صندلی آمده است:

” کیفیت ساخت این جزیره مدرن در عین ظرافت، بسیار بالا می باشد. نشیمن اپن بار ایویا از فوم سرد ساخته شده است و مشتری حق انتخاب نوع و رنگ روکش این صندلی اپن فانتزی را دارد. به دلیل وجود تکیه گاهی مناسب با طراحی خاص و دوخت های ظریف این صندلی اپن زیبا امکان نشستن طولانی مدت و تکیه دادن راحت فراهم است.”

صندلی اپن بار ایویا

صندلی اپن بار ایویا

اشتراک:

نظرات بسته اند