صندلی اوپن فانتزی ؛ مدل ایگلو

0

یکی از اصلی ترین تزئینات خانه های امروزی بدون شک صندلی اوپن است. صندلی اوپن به صندلی های پایه بلندی گفته می شود که بنا به ارتفاع در مقابل کانتر یا اوپن آشپزخانه و یا پیرامون جزیره ی آشپزخانه های مدرن امروزی چیده می شوند.

صندلی اوپن علاوه بر کاربری مفیدی که در خانه های امروزی دارد، در زیبایی و جلوه بخشی به خانه تاثیر به سزایی دارد. در خرید صندلی بار یا اوپن باید به نوع دکوراسیون منزل توجه کرد و صندلی را متناسب با سبک و رنگامیزی آن انتخاب نمود تا جلوه ی بیشتری از خود به نمایش بگذارد.

در خرید صندلی اوپن باید به جنس بدنه و روکش، رنگ، ارتفاع، کیفیت و قیمت توجه نمود تا علاوه بر زیبایی بخشی به محیط خانه، بتوان از آن استفاده ی مفید کرد.

گروه جهانتاب که سابقه ی طولانی در تولید انواع میز و صندلی خانگی، اداری و صنعتی دارد، توانسته در زمینه ی تولید انواع صندلی اوپن نیز با ارائه ی طرحهای منحصر به فرد و خلاقانه، پیشتاز این عرصه باشد. با مراجعه به وبسایت مجموعه می توانید انواع صندلی بار و اوپن را در طرحها و رنگهای مختلف مشاهده کرده و با قیمت مناسب مدل مورد نظرتان را خریداری کنید.

صندلی اوپن ایگلو

اگر دکوراسیون منزل شما دارای سبک مدرن است و رنگامیزی در آن حرف اول را می زند، صندلی اوپن ایگلو در رنگ بندی متنوع می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

مدل ایگلو یک مدل صندلی بار فانتزی با طراحی گرد است که قابل استفاده در کافی شاپها، رستورانها، فست فودها و ادارات می باشد. ارتفاع آن 75 متر است که آنرا در گروه صندلیهای بار قرار می دهد. جنس بدنه از چوب راش بوده که باعث استحکام و دوام بیشتر این محصول شده است. برای روکش آن هم دو نوع چرم مصنوعی و پارچه در نظر گرفته اند که می توانید بنا به سلیقه مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

این مدل صندلی بار با رنگبندی متنوعی که دارد انتخاب را برای خریداران راحت کرده است. مشتریان می توانند براساس دکوراسیون محیط از میان رنگهای مختلف مدل مناسب را انتخاب کرده و به زیبایی و جذابیت فضا اضافه کنند. در ادامه تصاویر صندلی بار ایگلو را قرار می دهیم تا با این محصول بیشتر آشنا شوید:

                  صندلی اوپن مدل ایگلو                                      صندلی اوپن مدل ایگلو
صندلی اوپن مدل ایگلو صندلی اوپن مدل ایگلو
اشتراک:

نظرات بسته اند