شکل میز های رستورانی

1

در صورتی که می خواهید در فضای باز رستوران خود میز و صندلی بچینید, می بایست با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی آن منطقه متریال میز و صندلی ها را مشخص کنید. متریال هایی همچون چوب و آلومینیوم در طراحی این میز ها مناسب تر هستند. قیمت میز چوبی رستورانی در سایت جهانتاب کاملا متغیر است و با هر بودجه ای که در نظر داشته باشید بهترین میز و صنلی ها را می توانید, تهیه نمایید.
اگر در منطقه ای میز و صندلی ها قرار می گیزند که آفتاب شدیدی بر روی آن می تابد نیاز به تعبیه سایبان دارید. اگر شرایط شما به ونه ست که هنگام شب می بایست صندلی ها را به داخل رستوران ببرید, بهتر است که صندلی های تاشو یا صندلی هایی که درون یکدیگر جای می گیرند خریداری نمایید.

انتخاب اندازه ی میز چوبی

انتخاب اندازه ی میز با شکلی که میز شما دارد رابطه ی مستقیمی دارد. در ابتدا باید مشخص کنید که چند تا میز میخواهید در فضای بیرونی رستوران به کار ببرید؟ چند نفر سر هر میز می نشینند؟ فضای خارج از رستوران خود را در نظر بگیرید, با توجه به تعداد میز و صندلی ها و فضای بین آن ها برای رفت و آمد بهتر, میز و صندلی های خود را تهیه نمایید.

راه حلی جالب برای اندازه گیری فضای بین میز و صندلی ها

برگه ای را با شکل تخت ساخته و آن را در قسمتی که می خواهید میز را قرار دهید بگذارید و آن را به شکل میز تا کنید. این راه به شما کمک می کند تا فضایی را که اشغال می کند را تجسم کنید. بعد هم می توانید به راحتی فاصله با دیوار و مبلمان را نیز محاسبه کنید. دقت کنید که اگر میز شما کناره دارد نیز حتما آنها را محاسبه کنید.

میز چوبی

میز چوبی

میز مستطیلی

به طور معمول میز های مستطیلی شکل فضای کم تری اشغال می کنند. لازم به ذکر است که در اکثر میز ها با افزایش طول میز ها عرضشان نیز بیشتر می شود.

میز های مربعی

میز مربعی باعث می شود, همه ی افراد به صورت صمیمی تر و با دسترسی یکسان دور یک میز بنشینند. در صورتی که بخواهید تعداد کمتری دور میز بنشینند, میز مربعی شکل انتخاب مناسبی است. در غیر این صورت بهتر است که از میز های مستطیلی استفاده نمایید. اگر افراد بیشتر از 8 نفر باشند می بایست میز مستطیلی انتخاب نمایید.

میز دایره ای شکل

جهانتاب برای تولید میز دایره ای مناسب, در ابتدا محاسباتی را انجام می دهد. این تولید کننده معمولا پیشنهاد های متفاوتی را ارائه می دهد و شما نیز باید برای فضاهای باریک, حدود مناسب را مورد نظر بگیرید. پایه های ستونی برای میز لحاظ فضای کافی که برای قرار گرفتن پا ها در نظر دارد گزینه بسیار خوبی خواهد بود. مهم ترین ایراد میز های دایره ای بزرگ این است که دسترسی به غذاها بر روی آن امری مشکل است. پس میز های مستطیل شکل برای زمان هایی که میز شلوغ دارید, بهتر است.

اشتراک:

۱ دیدگاه