روش مناسب برای شستشوی صندلی های اداری

0

همانطور که می دانید در ادارات و اماکن عمومی هر کسی روی صندلی ها می نشیند و امکان این که کیثیف شوند بسیار بالاست. یکی از دغدغه های بخش نظافت سازمان ها تمیز نگهداشتن صندلی های عمومی و چه بسی کارمندان است.

با توجه به استفاده متوالی صندلی های اداری به صورت روزمزه و انتقال آلودگی ها به آنها، جهت جلوگیری از انتشار آلودگی و بیماری، شستشوی و بخارشویی صندلی ها اداری مخصوصا مکان هایی که کاربران متعدد دارند توصیه می گردد. شرکت هایی وجود دارند که کارشان شست و شوی مبلمان و صندلی های اداری است، یافتن یکی از آنها که نزدیک به محل شما باشد چندان سخت نیست.

از آنجا که بیشتر مواقع دستمان را بر روی دسته صندلی ها قرار می دهیم، در زمان شستشوی توجه کافی به آنها نیز خواهد شد. بخارشویی صنعتی با نفوذ به ریزترین ذرات، تمام بیوفیلم ها (باکتری های که امکان بقای جرم را فراهم می کنند) را از بین میبرد. دمای بالا بخار به روکش و اعماق اسفنج صندلی نفوذ کرده و تمامی آلودگی هایی که در سیستم شستشوی سنتی باقی می ماند یا امکان دسترسی به آن وجود ندارد را از بین می برد.

ضمن اینکه مکش قوی دستگاههای در این روش نه تنها مواد شوینده بلکه تمامی کثیفی ها و آلودگی ها را از عمق صندلی ها خارج می کند. و عدم باقی ماندن مواد شوینده و آب در صندلی و مبل امکان پوسیدگی و بوی بد آنها را کاملا از بین می برد.

شستشوی مبلمان اداری

شستشوی مبلمان اداری

مزیت های بخارشویی صنعتی

– خشکشویی و ضد عفونی کامل صندلی های اداری و مبلمان اداری
– لکه بری صندلی و مبل ادرای
– صندلی ها و مبلمان در کمتر از 3 ساعت کاملا خشک و قابل استفاده خواهند بود
– امکان ارائه خدمات شستشو در محل

در روش بخار شوی صندلی و مبلمان می توان بدون نگرانی موارد زیر را به متخصصین این کار سپرد:

شستشوی و ضد عفونی صندلی های اداری در محل، صندلی کارمندی، صندلی کارشناسی، صندلی مدیریتی، صندلی اتاق کنفرانس، صندلی همایش، صندلی سالن اجتماعات، صندلی چرمی، صندلی سینما، صندلی آموزشی، صندلی کارمندی، مبلمان اداری، مبل تخت خواب شو، صندلی انتظار، صندلی اداری سفید، انواع مبلمان اداری.

اشتراک:

نظرات بسته اند