شخصیت شناسی از طریق نگه داشتن گوشی در دست

0

طبق آمار ها و پیش بینی های به دست آمده مشخص شده است که تا سال ۲۰۲۰ تعداد کسانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند به ۳ میلیارد نفر می رسد. جالب است بدانید که این امر نه تنها از لحاظ پیشرفت تکنولوژی، بلکه از لحاظ روانشناسی نیز مورد توجه قرار گرفته است. به طور مثال طرز نگهداشتن گوشی یعنی شکلی که گوشی را نگه می داریم و با آن کار می کنیم می توانید مسائل مهمی از شخصیت ما را نشان دهد. گوشی خود را به چه صورت در دست نگه می دارید؟


طرز در دست گرفتن گوشی


گوشی را با یک دست نگه داشتن


افرادی که گوشی را با یک دست می گیرند و تنها با یک دست اسکرول می کنند و با یک دست به صفحه ضربه می زنند و حتی تایپ می کنند، از آن دسته افراد هستند که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند و این امر به آن ها کمک می کند که آمادگی ریسک کردن داشته باشند.
لازم به ذکر است که این افراد در خصوص مسائل عاطفی ریسک پذیر نیستند. آن ها ترجیح می دهند که قبل از شروع رابطه ی عاطفی به خوبی فکر کنند.

گوشی با یک دست نگه داشتن


یک دست زیر گوشی و با انگشت شصت با گوشی کار کردن


افرادی که درایت دارند گوشی را به این شکل در دست نگه می دارند. این دسته افراد دارای شامه ای قوی هستند. آن ها باهوش، عاقل، منطقی و دو اندیش هستند. پیش از انجام هر کاری تمامی جوانب را در نظر می گیرند. فریب دادن این افراد کار سختی است.
این افراد در خصوص مسائل عاطفی بسیار سریع و بدون فکر تصمیم می گیرند این عمل می تواند به رابطه ی آن ها صدمه وارد کند.

یک دست زیر گوشی و کار کردن با انگشت شصت دست دیگر


با هر دو دست گوشی را نگه داشتن


افرادی که گوشی را با دو دست نگه می دارند به سرعت علاقه ی زیادی دارند. آن ها افرادی کارآمد هستند و به سرعت تصمیم می گیرند. آن ها می توانند به خوبی خود را با تغییرات شرایط اطرافشان وفق دهند و در شرایط جدید نیز عملکرد خوبی از خود نشان می دهند.
متاسفانه این افراد زمانی که مسائل عاطفی به میان می آید، دیگر کارآمدی خود را از دست می دهند. جسور بودن این افراد باعث می شود که نتوانید از کسی که خوشتان می آید نزدیک شوید چراکه این خصوصیت شما آن فرد را می ترساند.

گوشی را با دو دست نگه داشتن


گوشی را با یک دست نگه داشتن و با انگشت اشاره کار کردن


کسانی که گوشی را به این صورت در دست می گیرند افرادی بسیار خلاق هستند. این افراد ایده های بسیار زیادی دارند و با اجرای این ایده ها در زندگی شان موفقیت کسب می کنند. این افراد دوست دارند تنها باشند تا افکار خود را جمع کنند.
خلاقیت این افراد در روابط عاشقانه به خجالت مبدل می شود و این مسئله موجب می شود نتوانند رابطه ای جدید را شروع کنند. ولی در صورتی که کسی پیدا شود که آن ها را بشناسد به طور قطع از شخصیت آن ها حیرت زده می شود.

گوشی با یک دست نگه داشتن و با انگشت اشاره دست دیگر کار کردن

اشتراک:

نظرات بسته اند