درباره سیستم مدیریت پروژه آنلاین تسکولو

2

شرکتهای بزرگی که به برون سپاری پروژه ها روی می آورند نیاز به یک سیستم مدیریت پروژه ی آنلاین دارند تا بتوانند نیروهای خود را که به صورت آنلاین و دورکاری مشغول به فعالیت هستند را مدیریت کنند. در مطلب “پروژه آنلاین نیاز به نرم افزار مدیریتی دارد” به سیستمهای مدیریت پروژه پرداختیم که یکی از مطرح ترین آنها در ایران تسکولو است. در این مطلب قصد داریم شما را با قابلیتهای تسکولو بیشتر آشنا کنیم.
سیستم مدیریت پروژه ی تسکولو بهترین و آسان ترین راه همکاری آنلاین و مدیریت پروژه در ایران محسوب می شود که از زمان راه اندازی تا به امروز شرکتهای بزرگ و کوچک بسیاری از سراسر ایران برای برون سپاری پروژه ها و مدیریت سیستم خود از آن بهره برده اند. بخشی از مزایای استفاده از تسکولو را در ادامه برای شما توضیح می دهیم:

سیستم مدیریت پروژه آنلاین تسکولو

سیستم مدیریت پروژه آنلاین تسکولو

مدیریت کارها
تفاوتی نمی کند که روی یک پروژه ی کوچک و ساده کار می کنید یا یک پروژه ی خیلی عظیم و پیچیده، سیستم مدیریت پروژه ی آنلاین تسکولو کمک می کند تا به راحتی پروژه و تیمی را که دور از هم روی پروژه کار می کنند را مدیریت کنید. شما با استفاده از این سیستم مدیریتی می توانید کارها را در صفحه‌ها و لیستهای مختلف دسته ‌بندی کرده تا هم استفاده از پروژه ساده شده و هم تمامی موارد مرتبط با یکدیگر در رابطه با پروژه در یک جا جمع بشوند.
گفتگوی آنلاین
تسکولو امکان گفت و گوی آنلاین دارد که این امکان ارتباط بین اعضای تیم را سرعت می بخشد و آنها می توانند به طور مستقیم حول پروژه با یکدیگر صحبت کرده و تبادل نظر کنند. تسکولو امکانی را فراهم کرده است که اگر پیامی را برای شخص خاصی در سیستم می گذارید از طریق ایمیل یا نوتیفیکیشن موبایل و دسکتاپ به او خبر می دهد. شما می توانید پیا‌های مهم را مشخص کرده تا هر زمان به آنها نیاز داشتید بتوانید با یک کلیک به آنها دسترسی پیدا کنید.
ثبت زمانهای کار
توسط این سیستم می توانید مدت زمان صرف شده برای انجام هر کاری را ثبت کرده و به راحتی از آنها گزارش تهیه کنید. این قابلیت به مدیر پروژه این امکان را می دهد تا سرعت تیم خود را بهتر بررسی کند.
جستجو
در تسکولو امکان جستجو در میان هزاران گفت و گو و کاری که صورت گرفته است وجود دارد و شما به راحتی می توانید به مورد مد نظرتان که چند وقت قبل ثبت شده است دسترسی پیدا کنید. سیستم جستجوی تسکولو قابلیت جستجو براساس پروژه‌ها، کارها، پیامها و زما‌نهای کاری را دارد.
مدیریت تیمها
توسط این سیستم مدیریت پروژه ی قدرتمند شما می توانید به جای درست کردن چندین پروژه ی کوچک برای مدیریت یه پروژه ی بزرگ و مواجه شدن با دردسرهای آن، یک پروژه ی بزرگ تعریف کرده و در آن تیمهای کاری مختلف ایجاد کنید. به عبارتی می توانید بخشهای مختلف پروژه را در قالب پروژه های کوچک در بیاورید تا مدیریت آن راحت تر بشود.
شما به عنوان مدیر پروژه می‌توانید برای هر تیم کاری سطوح دسترسی‌ مختلفی تعریف کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر تیم کاری محیط کاری مختص خودش را دارد در حالی که شما می توانید به تمامی کارها و افراد مرتبط با پروژه دسترسی داشته باشید.

اشتراک:

2 دیدگاه