سه راه برای افزایش سرعت گوشی اندرویدی

0

کاربران گوشی های هوشمند پس از مدتی که از خرید و راه اندازی گوشی شان میگذرد متوجه افت سرعت عملکرد گوشی می شوند و در مواردی هم گوشی به کلی از کار می افتد.

همانطور که می دانید برنامه ها و داده هایی که ذخیره می کنند، ویروس ها، فایل های مخرب و … دلیل اصلی کند شدن و یا از کار افتادن گوشی های هومشند است. برای آنکه گوشی تان مثل روز اول پر سرعت و بدون مشکل کار کند کارهای زیر را انجام دهید.

بازگشت به تنظیمات کارخانه

تقریبا 90 درصد خرابی ها و مشکلات گوشی هوشمند پس از بازگشت به تنظیمات کارخانه حل می شوند. با بهره گیری از این روش اطلاعات موجود بر روی دستگاه شما پاک خواهند شد. اگرچه این رویه باعث افزایش سرعت گوشی شما خواهد شد اما مجبور خواهید بود کلیه روند آماده سازی جهت استفاده از دستگاه را از نو آغاز کنید.

توجه داشته باشید که همه اپلیکیشن ها و داده های موجود در حافظه داخلی به همراه مخاطبین و … حذف خواهند شد. پس قبل از هر کاری از داده های تان پشتیبان تهیه کنید.

افزایش سرعت گوشی

افزایش سرعت گوشی

به روزرسانی ها را دریافت کنید

اگر همچنان فکر می کنید دستگاه اندرویدی شما از سرعت کافی برخوردار نیست بد نیست وجود به روزرسانی نرم افزاری برای دستگاه خود را کنترل کنید. به روزرسانی های یادشده باعث بهبود کارایی و البته امنیت دستگاه شما خواهند شد. به منظور کنترل برای در دسترس بودن به روزرسانی های نرم افزاری کافی است به قسمت تنظیمات رفته و گزینه About Device را لمس کنید.

اکنون با انتخاب گزینه Software Update کافی است گزینه Update را انتخاب کنید. در پنجره نمایش داده شده گزینه OK را انتخاب و از اتصال به وای فای اطمینان حاصل کنید. گوشی هوشمند شما به طور خودکار وجود به روزرسانی های نرم افزاری را کنترل کرده و نتیجه را به شما اعلام می کند.

پاک کردن حافظه کش تمامی برنامه ها

حافظه کش به ذخیره سازی اطلاعات موقتی که به افزایش سرعت اجرای برنامه ها منجر می شود اقدام می کند.

به منظور حذف تمامی اطلاعات موجود در حافظه کش کافی است با رفتن به قسمت تنظیمات، گزینه Storage را انتخاب کنید. از این قسمت کافی است گزینه Cached Data را انتخاب و با مشاهده سوال، گزینه OK را لمس کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند