سفر به صربستان با تور اروپا

0

یکی از راه های سفر به صربستان، همراه شدن با تور اروپا است.
صربستان از نظر آب و هوایی به قدری مناسب است که در تمامی فصول سال گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.البته باید در زمستان همراه خود لباس گرم ببرید اما هوا آنقدر سرد نمی شود که برای شما ایجاد مشکل نماید.در قسمت های شمالی صربستان هوا در تابستان هم خنک و مساعد است.

برای سفر به صربستان راه های بسیاری وجود دارد، در یک روش شما می توانید مستقیم از راه هوایی به صربستان سفر کنید، در روش بعدی می توانید از طریق تور اروپا به اروپا سفر کرده و از راه زمینی به صربستان بروید.

چرا با تور اروپا به صربستان برویم؟

اگر می خواهید درمورد مزایای سفر به این شهر اطلاعات کسب نمایید باید بدانید،  قیمت سفر به این شهر نسبت به سایر شهر ها و تور های دیگر برای شما مناسب تر خواهد بود.
این شهر جاذبه های گردشگری تارخی مانند موزه های زیبا، منظره و طبیعت بکر و  آبشار های زیبا را در خود جای داده است. همچنین غذا های خوشمزه و متنوع  که برای هر کسی با هر سلیقه ای می تواند پاسخ گو باشد.

تور اروپا - صربستان

تور اروپا – صربستان

موقعیت جغرافیایی شهر صربستان

کشور صربستان در جنوب اروپا قرار دارد. کشوری که در همسایگی مجارستان، رومانی، بلغارستان، مقدونیه و مونته نگرو، کرواسی قرار دارد. کشور صربستان را محلی برای پیوند مرکز، جنوب و شرق اروپا می دانند . بنابراین موقعیت استراتژیک بسیار مهمی در اروپا دارد.
پایتخت صریستان شهر زیبای بلگراد می باشد. شرایط اقلیمی صربستان باعث شده است تا همواره آب و هوای مساعدی جهت مسافرت و انتخاب تور صربستانبرای گردشگران ایجاد کند.

بهترین زمان برای حرکت به سمت این شهر

بهترین زمان برای دیدن صربستان زمانی است که برف، باران و باران متوقف شده است. در ماه آوریل، همه چیز شروع به گرم شدن می کند، و دمای هوا به 17 درجه سانتیگراد می رسد باران در ماه و ژوئن در سراسر صربستان می بارد. و جشنواره های مختلفی در صربستان برگزار میگردد مانند جشنواره Truget Dragecevo، با گروه های موسیقی کلاسیک ، جشنواره موسیقی بلگراد در اکتبر، و جشنواره موسیقی EXIT در ماه ژوئیه است.

تور اروپا - صربستان

تور اروپا – صربستان

واحد پول رایج این شهر

پول رایج در کشور صربستان، دینار صربستان است. شما با ورود به فرودگاه این کشور می توانید دلار و یورو خود را به دینار صربستان تبدیل کنید. البته یورو نیز از جمله پول هایی است که شما می توانید با استفاده از آن در این کشور خرید انجام دهید.

اگر برای مسافرت به این شهر جدی هستید لطفا به نکات زیر توجه کنید:

رعایت این نکات صربستان بی شک سفر به صربستان را برای شما بسیار خاطره انگیز خواهر کرد.
_ بهتر است در مورد مسائل سیاسی بحث نکنید.
_ مردم این شهر نسبت به نژاد و اصالت و تاریخ کشور خود بسیار متعصب هستند.
_ بهتر است مراقب نوع پوشش خود باشید زیرا صربستان یکی از متنوع ترین کشورهای اروپایی به لحاظ دین می باشد. اسلام، اورتدوکس، کاتولیک از جمله مهمترین ادیان در کشور صربستان هستند، و پوشش شما نشانه احترام به تنوع دینی و اعتقادات محلی است.
_ مردم این شهر عموما بلند تر از حد معمول سخن می گویند و به این سبک عادت دارند.

تور اروپا - صربستان

تور اروپا – صربستان

اشتراک:

نظرات بسته اند