سفره خانه سنتی آرویج

0

معرفی سفره خانه سنتی آرویج

اگر به دنبال یک سفره خانه سنتی و خاص هستید تا با دوستان و عزیزانتان یک غذای خوشمزه را در فضایی دلنشین میل کنید، به آرویج سری بزنید. آرویج جز آن دسته سفره خانه هایی است که با یک بار امتحان غذایش، مشتری ثابت می شوید و به دنبال فرصت می گردید تا باز هم به آن بزنید.
آرویج که در منطقه پونک قرار دارد، دسترسی راحتی از اتوبان های اطراف محدوده دارد و در جایی نسبتا آرام و در بلوار میرزای شیرازی قرار گرفته است. تجهیز سفره خانه به فضایی سنتی با نورپردازی زیبا، حس خوبی در آدم ایجاد می کند و بسیار دلنشین است. گارسون هایی با لباس سنتی کار پذیرایی از شما را برعهده دارند. آماده شدن غذا تقریبا سی تا چهل دقیقه طول می کشد اما ارزش صب کردن را دارد. شما از منویی متنوع می توانید انواع غذاهای سنتی ایرانی را سفارش دهید و مطمئن باشید که خوشمزه ترین را قرار است میل کنید.
گران ترین غذا در منوی سفره خانه شیشلیک شاندیز است که 42 هزار تومان می باشد. اقمه زعفرانی با 12000 تومان هم ارزان ترین غذا در منو است. روی قیمت منو ، 10 درصد هم مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. محیط آرویج، محیطی خانوادگی و صمیمی است. در سفره خانه اینترنت بی سیم به صورت رایگان در دسترس است. گرچه رستوران دارای پارکینگ نیست، اما جای پارک به راحتی در اطراف آن پیدا می شود.
آدرس سفره خانه سنتی آرویج : یدان پونک، بلوار میرزا بابایی، مابین بلوار عدل و سردار جنگل، روبروی بانک سپه  – 44893124

سفره خانه آرویج

سفره خانه آرویج

سفره خانه آرویج

سفره خانه آرویج

سفره خانه آرویج

سفره خانه آرویج

منوی سفره خانه آرویج

منوی سفره خانه آرویج

اشتراک:

نظرات بسته اند