سرویس جدید اسنپ به نام اسنپ باکس

0

احتمالا برای شما پیش آمده است که برای آنکه سریع تر به مقصد مور نظر خود برسید، با یک تماس تلفنی به آژانس های اتوموبیل، خودرویی گرفته و عازم مکان مورد نظر شوید. از قدیم الایام کرایه اتوموبیل به این صورت گران بوده است و یا اصلا در مواقع ضروری برای گرفتن خودرو باید انتظار می کشیدید.
اسنپ آمد تا جا به جایی افراد را در سطح شهر آسان کند. اسنپ با ارائه ی سرویس در تمامی سطح شهر و در تمامی ساعات شبانه روز، به ترافیک کمک کند، هزینه ها را کاهش دهد و جا به جایی را سرعت بخشد.
حالا اسنپ سرویس جدید خود به نام اسنپ باکس را رسما معرفی کرده است. اکنون شما می توانید به وسیله ی اسنپ باکس، بسته ها و مرسولات خود را با امنیت کامل و با سرعت بال و البته با هزینه ی مناسب به مقصد مورد نظر خود ارسال کنید.
کاربران اسنپ می توانند با اشاره ی یک کلیک در کوتاه ترین زمان ممکن مرسولات و بسته های خود را به مقصد برسانند. از امکانات شاخص این سرویس می‌توان به هزینه پایین، دسترسی آسان در سطح شهر و قابلیت پیگیری مسیر توسط کاربر، و پشتیبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد.
هیچ شکی نیست که اسنپ باکس همانند سرویس اسنپ می تواند در کاهش ترافیک، کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت تاثیر بسزایی داشته باشد.
برای آنکه بتوانید از این سرویس استفاده کنید، لازم است تا با به روز رسانی نرم افزار اسنپ، آخرین نسخه ی آن را در گوشی موبایل خود نصب کنید، سپس آیکن اسنپ باکس را در کنار دیگر سرویس های اسنپ مثل اسنپ اکو، اسنپ پلاس و اسنپ وان مشاهده خواهید کرد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که هنوز این سرویس به طر رسمی فعال نشده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند