از ساعاتی دیگر در برخی جاده های کشور برف خواهد بارید

4

به گزارش سی اس وب به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: در حال حاضر محورهای تبریز-زنجان در استان آذربایجان شرقی، شاهین‌دژ – تکاب در استان آذربایجان غربی، اسالم-خلخال در استان اردبیل و ارتفاعات هراز شاهد برف هستیم.

وی افزود: در استان‌های آذربایجان غربی، البرز، ایلام، قزوین، زنجان، کردستان، کرمانشاه، گیلان، همدان، لرستان،‌ مازندران و تهران بارش باران را شاهد هستیم. همچنین این شرایط در محورهای تبریز-ارومیه در استان آذربایجان شرقی و سرچم-زنجان در استان اردبیل دیده می‌شود.

پیش بینی بارش برف

پیش بینی بارش برف

سرهنگ نادر رحمانی در خصوص مه گرفتگی در محورهای دلیجان- اصفهان، دلیجان، محلات، دلیجان-قم و ساوه- همدان توضیحاتی ارائه کرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور همچنین عنوان ساخت: محورهای طارم-زنجان، قم-زنجان، دندی- تخت سلیمان، از محورهایی هستند که تردد در آنها با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به برودت احتمالی هوا از ساعات آینده در برخی محورها از جمله در استان‌های کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری،‌ کهگیلویه و بویراحمد،‌ البرز، تهران، آذربایجان شرقی،‌آذربایجان غربی، زنجان ،‌قزوین و کردستان بارش برف را شاهد باشیم. از همین رو توصیه می‌شود رانندگانی که قصد سفر به این استان‌ها را دارند، این مسئله را در نظر داشته باشند.

این مقام پلیس راهور اظهار داشت: همچنین انتظار می‌رود از بعد ازظهر یکشنبه و روزهای دوشنبه و سه‌شنبه محورهای شمالی و شمالی شرقی کشور درگیر برف و باران باشند و رانندگان باید این مسئله را هم در نظر داشته باشند و توجه کنند در صورتی که تشخیص داده شود حرکت در محورهایی نیاز به تجهیزات دارد، از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ جلوگیری خواهد شد.

اشتراک:

4 دیدگاه

  1. خدا کنه باز بیاد برف، این دو روزه که بارون اومد خیلی لذت بردیم. خدایا شکرت

  2. حدیث سهیلی در

    خیلی خوبه، کاش بیاد بازم بریم برف بازی کنیم. اینقدر چند ساله برف نیومده عقده ای شدیم

  3. خدا کنه درست بگن. آخه خیلی نمی شه روی پیش بینی های هواشناسی اتکا کرد. چرت و پرت زیاد توش هست