زیباترین بار در جهان کجاست؟

0

در جای جای دنیا، رستوران ها و هتلهای مختلف و زیبایی ساخته می شود تا افراد بیشتری را به خود جذب کنند. ما در این مطلب قصد داریم به یونان برویم و شما را با زیباترین بار جهان که صندلی های بار در ارتفاع چیده شده اند، آشنا کنیم.

با زیباترین بار جهان آشنا شوید

زیباترین بار در جهان در شهر سانتورینی کشور یونان قرار گرفته است. این بار در بالای یک پارکینگ قدیمی، Franco’s Bar ساخته شده است و تمام آنچه که از یک دکوراسیون لوکس انتظار دارید را در خود جای داده است. رنگ های مدیترانه ای فضای این بار را مزین کرده اند: کف های سفید صدفی، بالشتک های آبی سلطنتی و آبشار سرامیکی به رنگ زرد قناری، پردهایی با مهره های شیشه ای و تابلوی نقاشی که الهام گرفته از دادا(Dada) است.

البته باید گفت که در این فضا بیش از آنکه چشم ها معطوف به صندلی های بار شود، بیشتر فضای رستورانی زیبا و شیک تداعی می شود. در منوی این بار غذا وجود ندارد و فقط نوشیدنی های اصیل و گران قیمت جهان در منوی بار خودنمایی می کنند. اکثر مواقع، افراد مشهوری در این بار دیده می شوند که این مسئله نیز توانسته بر شهرت این بار بیفزاید.

قرار گیری در ارتفاع سبب شده است که کسانی که به این بار می روند بتوانند از چشم انداز فوق العاده زیبای دریا نیز لذت ببرند. فضای لوکس آن سبب می شود که افراد زیادی برای دیدن از آن ،حین سفر به یونان، از این بار دیدن کنند.

 

franco's bar

franco's-bar

اشتراک:

نظرات بسته اند