زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید

0

اگر برای به کنترل گرفتن زندگی خود به دنبال یک راهکار عملی و موثر می گردید، مطالعه ی کتاب زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید، کمک بسیار خوبی برایتان خواهد بود.

زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید” نوشته ی پل مک نا انتخاب بسیار خوبی برای تغییر آن چیزها و عاداتی ست که عوض کردنشان سخت یا ناممکن به نظر می رسد.

زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید

زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید

اما آیا تغییر در هفت روز امری ممکن است؟

پل مک نا به این پرسش چنین پاسخ می دهد:

” کتابی که هم اکنون در دست شماست این قدرت را دارد که زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد.آیا به نظر شما این ادعای عجیبی است ؟ بسیاری از افرادی که آن ها را راهنمایی کرده ام تا به خواسته های خود برسند در اول کار متعجب بودند که چطور چنین چیزی ممکن است و در آخر کار تعجب می کردند که چگونه توانسته اند این کار را انجام دهند.اکنون نوبت شماست سیستم این کتاب را دست کم نگیرید من به شما قول می دهم که این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد.

روانکاوی در واقع تغییر افراد نیست بلکه کمک کردن به آنها برای درک عمیق تر این مسئله است اصلا چرا آن ها چنین رفتارهایی دارند. گاهی حتی یک تغییر کوچک می تواند به تفاوت های چشمگیری منجر شود . تکنیک هایی که در این کتاب به آن ها اشاره شده است تکنیک های نوینی هستند که نه تنها آخرین نرم افزار بلکه جدیدترین سیستم عامل را بر روی روح و جسم شما نصب خواهند کرد .

طی این هفت روز شما هر روز تغییرات اندکی را تجربه خواهید کرد که در اول کار کاملا نامحسوس خواهند بود ولی همچنان که پیش می روید می فهمید که تا چه اندازه مسیر را طی کرده و چقدر تغییر کرده اید.ب

یایید تجربه کنیم اگر هر کاری را به طور مرتب به مدت هفت روز تکرار کنید آن کار شما را تغییر خواهد داد .اما آنچه سیستم این کتاب را متمایز می کند این است که بسیاری از تکنیک هایی که شما هنگام مطالعه ی این کتاب خواهید آموخت ، تا مدت ها پس از آن که هیچ استفاده ای از آن ها نکرده اید ، به شما کمک خواهند کرد و فعال خواهند بود  طی هفت روز آتی فعالیت های شما موجی از تغییر را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد که در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی شما نیز تاثیر خواهد داشت”

برای این که واقعیت این ادعا و میزان تاثیر واقعی آن در زندگی شخصی تان را تجربه سازید، کافی ست دانلود کتاب زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید را در اولین فرصت انجام داده و اصول آن را در زندگی تان پیاده سازی کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند