زمان ثبت نام و برگزاری نمایشگاه الکامپ

0

زمان ثبت نام نمایشگاه بین المللی الکامپ از تاریخ 23ام اردیبهشت ماه الی 3ام خرداد ماه خواهد بود. و متقاضیان شرکت در این نمایشگاه می باید به این موضوع توجه داشته باشند که زمان جاینمایی شرکت ها و استارت آپ ها در فضای نمایشگاه، اولویت بندی بر طبق زمان بندی ثبت نام انجام می شود.

به این شکل که به ترتیب هر شرکت یا استارت آپی که زودتر در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ثبت نام نماید؛ به هنگام جاینمایی در اولویت جلوتری قرار خواهد داشت.

زمان ثبت نام نمایشگاه الکامپ امسال

زمان ثبت نام نمایشگاه الکامپ امسال

زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ امسال

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ امسال از 6ام الی 9ام مرداد ماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد.
سال های قبل این نمایشگاه با موفقیت و عظمت کامل اجرا و برگزار شده و پیش بینی می شود که برگزاری آن در موعد امسال نیز با موفقیت کامل همراه باشد.

 

زمان جانمایی شرکت ها

تمامی شرکت های کوچک و بزرگ و استارت آپ هایی که برای حضور در نمایشگاه الکامپ در تاریخ مقرر و اعلام شده ثبت نام کرده اند، در تاریخ 5ام خرداد ماه به نقطه ی آغاز جانمایی وارد خواهند شد. و همان طور که پیش تر نیز قید کردیم، برای جانمایی اولویت بندی بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود.

 

تاریخچه نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ یا همان نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک Electronics, Computer & E- Commerce هر سال و برای مدت 24 سال تا کنون در ایران برگزار گردیده و همیشه محل برگزاری آن محل دائمی برگزاری نمایشگاه ها بوده است.

این نمایشگاه برای نخستین بار در سال 1369 برگزار گردید. و به سرعت رشد چشمگیری را به دست آورده و در سال 1382 توانست عنوان چهارمین نمایشگاه معتبر بین المللی را به خود اختصاص دهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند