روش هایی برای بهبود عملکرد فریلنسرها

0

از آنجایی که محل کار افراد دورکار در منزل است بهتراست قبل از آنکه در سایت کاریابی دنبال اخذ پروژه برای کسب در آمد باشند. محیط کاری سالم و بدون دغدغه برای خود فراهم آورند و برنامه ای مناسب برای سلامت کاری و روانی خود داشته باشند. در این نوشته برخی از نکاتی که باعث بهبود عملکرد فریلنسرها می شوند را بیان می کنیم.

خواب کافی داشته باشید
طبق تحقیقاتی که توسط موسسه ملی بهداشت انجام شده است کم خوابی و محرومیت از خواب باعث کاهش تمرکز می شود و حافظه و توانایی یادگیری فرد را کاهش می دهد. کم خوابی فرآیند فکر کردن را کاهش می دهد و تصمیم گیری را مختل می کند. شما به عنوان یک فریلنسر برای جلوگیری از خستگی و افزایش بهره وری و کارایی خود باید خواب کافی داشته باشید.

یک اتاق برای کار خود انتخاب کنید
کار کردن در خانه بسیار ایده آل و عالی است فقط ممکن است عوامل زیادی وجود داشته باشد که باعث حواس پرتی شما شود. برای در امان ماندن از عوامل حواس پرتی و تمرکز داشتن در حین کار کردن بهتر است یک اتاق مشخص برای کار خود انتخاب کنید و فقط در آن اتاق کار کنید.

روش هایی برای بهبود عملکرد فریلنسرها

روش هایی برای بهبود عملکرد فریلنسرها

میز و صندلی استاندارد
مطالعات نشان می دهد داشتن یک میز و صندلی استاندارد می تواند به افزایش بهره وری کمک کند. نشستن روی یک صندلی راحت و نرم و داشتن یک میز استاندارد باعث می شود کمتر احساس خستگی کنید و بیشتر بتوانید پشت میز بنشینید و کار کنید.

استراحت و تفریح داشته باشید
شما باید در طول روز و پس از کار به استراحت بپردازید. مطالعات نشان می دهد که نداشتن استراحت کافی باعث می شود تمرکز شما کاهش یابد و حواس درستی برای کار کردن نداشته باشید. هنگامی که استراحت می کنید خستگی شما از بین می رود و استرس شما کاهش می یابد، در نتیجه مغز شما می تواند بیشتر فعالیت کند و بهره وری و کارایی شما افزایش می یابد.

از انجام چند کار به صورت همزمان اجتناب کنید
باید سعی کنید که کارها و پروژه های خود را به بهترین شکل انجام دهید و با کیفیت بالا ارائه دهید. اگر شما از سرعت انجام کار خود اطمینان ندارید و فکر می کنید ممکن است پروژه ها را به موقع تحویل ندهید، از پذیرفتن چندین کار و پروژه به صورت همزمان جلوگیری کنید. علاوه بر این، انجام کارهای مختلف در یک زمان، شانس موثر بودن شما را کاهش می دهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند