روش هایی برای بازاریابی کافی شاپ

0

پیش از آنکه دنبال قیمت بهترین تجهیزات کافی شاپ باشید لازم است تا یک استراتژی خوب برای مدیریت و بازار یابی کافی شاپ داشته باشید. بدون داشتن یک برنامه ریزی منسجم بسیار معمولی ظاهر خواهید شد!

نکاتی وجود دارند که لازم است پیش و پس از راه اندازی کافی شاپ به آنها دقت داشت.

مکان در بازاریابی کافی شاپ بسیار مهم است

واقعیت این است که اگر بهترین خدمات را هم داشته باشید در صورتی که مکان مناسبی را برای کارتان انتخاب نکرده باشید آنطور که انتظارش را داشته اید متری نخواهید داشت. در چنین مکانی بازاریابی بسیار دشوار است.

بهترین مکان ها برای کافی شاپ ها حوالی پارک های شلوغ، خیابان های نزدیک دانشگاه ها، لابی هتل ها، سالن های مراکز فرهنگی مانند سالن های تئاتر و سینما، و مراکز تجاری شلوغ است.

بازاریابی کافی شاپ

بازاریابی کافی شاپ

از چهره های شهر دعوت کنید

سعی کنید گهگاهی از چهره های مشهور شهرتان دعوت کندی تا به کافی شاپتان بیایند. خوانندگان، بازیگران، فوتبالیست ها و افراد مشهور را همه دوست دارند و در صورتی که به کافی شاپ شما بیایند بسیار مورد توجه افراد عادی قرار خواهید گرفت. برای این کار می توانید با یک دعوت نامه رسمی از آنها دعوت کنید تا با خانواده و دوستان خود به کافی شاپ شما بیایند.

آنلاین باشید

در عصر حاظر اینترنت همه کای میکند. حضور در شبکه های اجتماعی می تواند شما را به مشتری ها نزدیکتر کند. میتوانید کانال و پیج مخصوص کافی شاپتان را در شبکه های اجتماعی داشته باشید و محتوای ارزشمند تولید کنید.

اینترنت رایگان و پریز برق

امروزه اینترنت رایگان بسیار مورد توجه است. سعی کنید تا به مشتری ها اینترنت رایگان دهید و همچنین در کنار هر میز پریزهایی برای شارژ گوشی داشته باشید. این دو در کنار هم میتوانند مشتری را ساعت ها در کافی شاپ نگه دارند!

اشتراک:

نظرات بسته اند