جشنواره سامانه 724 عید فطر لکسوس جایزه می دهد

0

با نزدیک شدن به عید سعید فطر، جشنواره های مختلف با انواع تخفیف و جایزه برگزار می شوند. سامانه ی پرطرفدار #724* نیز برای آنهایی که توسط این سامانه تراکنشهایی نظیر خرید طرح ترافیک روزانه و پرداخت قبض انجام بدهند یک خودروی لکسوس NX300 در نظر گرفته است.

جشنواره سامانه 724

جشنواره سامانه 724

شرکت خدمات الکترونیک سامان یا همان سِپ چند سالی است برای سهولت در پرداخت موبایلی سامانه ی #724* را راه اندازی کرده است. شما با شماره گیری کد #724* می توانید از خدماتی نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت همراه، پرداخت قبض جریمه و خرید مجوز طرح ترافیک بهره ببرید. این سامانه از ابتدای سال جاری برای کاربران خود جشنواره ای را برگزار کرده است که طی آن با هر تراکنش توسط سامانه می توانند امتیاز کسب کرده تا شانس خود را برای دریافت جایزه ی ویژه خودروی لکسوس به ارزش 350،000،000 تومان بیشتر کنند. به علاوه اگر کاربری برای نخستین بار از #724* یا اپلیکیشن سه سوت شارژ تهیه کند، بلافاصله یک شارژ رایگان بدون قرعه کشی دریافت می کند.
اما مهلت تراکنش و کسب امتیاز تنها تا روز عید سعید فطر است که طی مراسم قرعه کشی ای که قرار است از صدا و سیما پخش شود، برنده ی خوش شانس سامانه ی #724* تعیین می شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند