رقابت با فریلنسرها یا تشکیل تیم با رقیبان؟

0

زمانی که هنوز فریلنسینگ چندان جا افتاده و با گوش همه آشنا نبود رقابت آنچنانی بین افراد دورکار وجود نداشت اما حالا جریان متفاوت است. فریلنسر ها تعدادشان بسیار بیشتر از گذشته شده و حسابی رقابت بین آنها بالا گرفته است. کارفرمایانی که در سایت استخدام فریلنسر پروژه ای ثبت کرده اند به خوبی می دانند که به خاطر رقابت برخی فریلنسر ها ناچارند قیمتی پایین تر از آنچه تصورش می رود را پیشنهاد می دهند و این امر باعث شده تا کیفیت کارها پایین تر بیاید.

رقابت خوب است اما از نوع سازنده اش، اگر شما هم فریلنسر هستید و در حال رقابتید سعی کنید کیفیت کار خود را بالا ببرید تا آنکه قیمیتی پایین پیشنهاد دهید همیشه کارفرمایان ارزانترین ها را انتخاب نمی کنند و قیمت پایین را دلیلی بر بی تجربگی می دانند.

بهتر است برای یافتن پروژه مورد نظرتان کمی بیشتر صبور باشید و تسلیم نشوید. شما می توانید در چندین سایت فریلنسینگ عضو شوید و رزومه خود را داشته باشید اینکه بی کار باشید دلیلی برای ارزان کار کردن نیست شما می توانید قیمت منصفانه را به کارفرما پیشنهاد دهید و تواناییهای خود را نیز شرح دهید. بدون شک کارفرما ها کسی را برای انجام پروژه خود انتخاب می کنند که تخصص کافی داشته باشد فقط ارزان بودن معیار نیست!

رقابت در فریلنسینگ

رقابت در فریلنسینگ

بهتر است رقابت را کنار بگذارید و به همکاری فکر کنید. چطور است به همان هایی که دائم با شما رقابت دارند پیشنهاد همکاری و تشکیل تیم دهید!

بدون شک با تشکیل تیم نه تنها امکان گرفتن پروژه برای شما بالاتر میرود بلکه میتوانید هر کاری را با قیمت واقعی آن انجام دهید. دیگر مجبور نیستید برای اخذ پروژه قیمتی پایین تر از حد منصفانه پیشنهاد دهید. حالا رقیبانتان به هم تیمی و دوستتان بدل شده اند و کارفرما نیز به یک تیم کاری موفق بیشتر اعتماد می کند تا یک نفر!

همانطور که میدانید هر کسی استعدادی دارد و قابلیت هایی. با تشکیل یک تیم کاری می توانید از سایر اعضا نکاتی را بیاموزید که قبلا نمیدانستید.

نگران نبودن در مورد رقابت یکی از طرز فکرهاییست که برای بسیاری از افراد بسیار مشکل است، اما تلاش برای انجام دادن آن بسیار ارزشمند است. با استفاده از نکاتی که گفته شد سعی کنید تمرکزتان را روی چیزهای مهم تری بگذارید تا رقابت.

اشتراک:

نظرات بسته اند