رستوران گردی با شبهای شیراز

0

اما باز رستوران گردی آغاز میشود.

گشت و گذار در شیراز، شب نشینی در هتلهای شیراز و بازدید از جاذبه های گردشگری شهر برای همه کس جذاب است. اما اینبار لذت شبهای شیراز را در تهران تجربه کنید.

اگر جز آن دسته از افراد هستید که به صرف غذا خارج از خانه علاقه ی بسیار دارید و مایلید رستوران های خوب و خاطره انگیز تهران را بشناسید، به شما رستوران ویژه ای را پیشنهاد میکنیم.

کافیست از بزرگراه صدر به سمت شرق تهران حرکت کنید، در میان کوچه های منطقه ی الهیه ی تهران، تابلویی را میبینید که بر روی آن خطوط ” شب های شیراز ” درج شده است. بله، این همان رستوران خاص و ویژه است. منوی این رستوران را غذاهای ایرانی در بر گرفته است که معروفترین و اصلی ترین آن مرغابی است.

این رستوران دو طبقه دارد که طبقه ی دوم آن تنها مخصوص فصل های بهار و تابستان است. طبقه ی بالا یا همان پشت بام، به وسیله ی میز و صندلی های غذاخوری چوبی چیده شده است. در ابتدا از مهمانان با نان و پنیر و سبزی پذیرایی میشود تا غذای اصلی آماده شود. علاوه بر حال و هوای خوب این رستوران، کیفیت غذای آن و سرویس دهی بسیار مناسب، بر شهرتش افزوده است. مراجعه کنندگان برای صرف غذا زمانی کمتر از نیم ساعت را منتظر میمانندو با توجه به این که رستوران شب های شیراز در منطقه ی بالای شهر تهران قرار گرفته است، اما از منوی غذایی مناسبی برخوردار شده است. مراجعه به این رستوران برای گردهمایی های دوستانه پیشنهاد میشود.

رستوران شبهای شیراز

رستوران شبهای شیراز

رستوران شبهای شیراز

رستوران شبهای شیراز

اشتراک:

نظرات بسته اند