رستوران ها و تجهیزات مورد نیاز

1

هر رستورانی نیاز به یک آشپزخانه ی تکمیل و مناسب جهت آماده سازی غذا ها در کمترین زمان مکن برای مشتری ها دارد. اگر شما نیز قصد راه اندازی رستوران دارید و می بایست آشپزخانه ای تکمیل برای رستوران خود راه اندازی نمایید, با ما همراه باشید تا با برخی از تجهیزات رستوران آشنا شوید. فراموش نکنید که خرید تجهیزات رستورانی مهم ترین نکته در راه اندازی یک رستوران پر طرفدار است. پیش از اقدام به خرید تجهیزات رستورانی باید با این وسایل و ملزومات آشنا شوید.

تجهیزات مورد نیاز رستوران

وان شستشو استیل

از این وان شستشو برای شستن ظرف ها, سبزی ها, گوشت و مرغ می توانید استفاده نمایید. وان شستشو در رستوران ها, فست فود ها, کافی شاپ ها, کترینگ و واحد های آماده سازی گوشت و مرغ و سبزیجات کاربرد دارد. وان شستشو هم جز تجهیزات شستشو ی رستوران و هم جز تجهیزات آماده سازی محسوب می شود. به علت آن که این محصول تماما از استیل ضد زنگ ساخته می شود, بالاترین حد بهداشت را در آن رعایت شده است. با توجه به ابعاد سفارش مشتری قیمت این محصول کاملا متغیر است.

وان شستشو

وان شستشو

مشخصات فنی وان شستشو

در دو نوع رویه پرسی ( توسط دستگاه ) و رویه جوشی :
ابعاد استاندارد : 85*65*100 ، 85*65*120، 85*65*150، 85*65*190 .

– رویه ساخته شده از ورق استیل 304 ( ضد زنگ ) خشدار به ضخامت 1 میلی متر .
– دارای لبه پشتی به جهت جلوگیری از ریزش آب .
– اسکلت دستگاه ساخته شده از قوطی استیل 40*40 .
– دارای طبقه پاتروکی .
– پایه های پیچی با قابلیت تنظیم ارتفاع .
– عمق زیاد سینک و وان به منظور شستشو و آبکشی راحت تر.
– قابل تولید در ابعاد سفارشی با توجه به درخواست مشتری .

جا سیخی استیل

جا سیخی یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که رستوران هایی که کباب و امثالهم سرو می کنند, به آن نیاز اساسی دارند. در این محصول می توانید سیخ های تمیز و کثیف را جای بدهید,. جا سیخی باید قابلیت حمل 500 سیخ همزمان را داشته باشد. جنس جاسیخی صنعتی از ورق استیل خشدار نگیر 304 و ضد زنگ با ضخامت 1 میل است و کف آن دو جداره می باشد. لازم به ذکر است که کف آن دارای سوراخ هایی جهت خروج آب وروغن های اضافه است. جالب است بدانید که این جاسیخی دارای چرخ در زیر کار می باشد که جا به جایی آن راحت تر صورت می گیرد. در داخل محفظه ی جا سیخی توسط پروفیل استیل به 4 قسمت مساوی تقسیم بندی شده تا بتوانید سیخ ها را در دسته بندی های مختلف قرار دهید. به طور مثال سیخ های کثیف و سیخ های تمیز را از هم جدا سازی نمایید. حتی می توانید جا سیخی با ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهید.

جاسیخی

جاسیخی

مشخصات فنی جاسیخی

– تمام استیل ( ساخته شده از ورق استیل خشدار نگیر 304 به ضخامت 1 میل )
– کف دو جداره (دارای سوراخ در کف برای خروج آب و روغن )
– 4 خانه
– ظرفیت حمل 500 عدد سیخ
– دارای چرخ های لوکس¬ پلی اورتان به جهت حمل و جابجایی آسان

اشتراک:

۱ دیدگاه