رستوران های لاکچری را تجربه کنید

0

تست غذای جاهای مختلف برای هر شخصی لذت بخش و کنجکاوی برانگیز است. مگر می شود مثلا با تور آنتالیا سفر کرد و از غذاهای سنتی و متدوال این شهر یکبار هم امتحان کرد؟! چه بخواهیم چه نخواهیم، جذابیت منوی متفاوت کشورهای مختلف شما را به سمت رستوران های کوچک و بزرگ می کشاند پس چه بهتر است که با آشنایی با رستوران های مطرح هر شهر، برای اولین بار یک غذا را با بهترین کیفیت و طعم میل کنید.
اگر قصد خرید تور آنتالیا را دارید، ما برای شما برخی از بهترین و معروف ترین رستوران های این شهر را معرفی می کنیم.

Vanilla Lounge antalya

Vanilla Lounge antalya

وانیلا لانج (Vanilla Lounge) در فاصله ای پنج دقیقه ‌ای از دروازه هادریان شهر آنتالیا قرار دارد. قرارگیری رستوران در نزدیکی یکی از قدیمی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا که مربوط به دوره‌ عثمانی است، و سرو غذاهای امروزی ، ترکیب عجیب ولی دوست داشتنی از سنتی گرایی و مدرنیته است.

Castle Café Bar  antalya

Castle Café Bar antalya

کافه‌ کسل (Castle Café Bar) مکانی فوق العاده برای کسانی است که می خواهند با تماشای خلیج آنتالیا، از خوردن غذایشان لذت ببرند. این رستوران مکانی جذاب و توقفگاهی عالی برای روزهای داغ تابستانی است. کافه کسل در شهر قدیمی آنتالیا است و بر فراز صخره ‌های مشرف به دریا قرار دارد. منوی این رستوران یک منوی معمول مدیترانه است.

Club Arma  antalya

Club Arma antalya

کلاب آرما (Club Arma)، یکی از معروف‌ ترین رستوران‌ های آنتالیاست. رستورانی که با مناظری شگفت ‌انگیز از شهر قدیم استانبول و تفرجگاه ساحلی، لحظاتی خوش و به یاد ماندنی را برای مهمانانش رقم می زند. ساختمان رستوران متعلق به قرن نوزدهم است و توسط ایتالیایی ها ساخته شده است. این بنا در طی قرن‌ ها برای مصارف مختلفی مثل آسیاب و انبار آرد به کار رفته و اکنون به رستورانی دلنشین و خاص تبدیل شده است. منوی این رستوران شامل غذاهای دریایی و غذاهای مدیترانه ‌ایست.

Seraser Fine Dining  antalya

Seraser Fine Dining antalya

سراسر فاین داینینگ (Seraser Fine Dining) در خانه‌ ای قدیمی با قدمت ۳۰۰ ساله‌ و در یکی از مراکز تاریخی آنتالیا قرار دارد. این رستوران جز یک مجلل ‌ترین رستوران‌ های شهر بحساب می آید. اجرای زنده‌ پیانو و باغ مدیترانه ‌ای باشکوه رستوران، مهمانان را در محیطی دلنشین قرار می دهد. منوی غنی این رستوران شامل غذاهای بین ‌المللی و ترکی است.

اشتراک:

نظرات بسته اند