رستوران سنتی مانلی

0

مانلی را می توان رستورانی معرفی کرد که علاوه بر سرویس دهی و غذای خوب، محیطی واقعا دلنشین دارد. رستوران سنتی مانلی جز رستوران های خوب درکه است.
یکی از خوبی های مانلی تجهیز رستوران به دو فضای مجزای سرپوشیده و تراس رو به مناطق زیبای درکه و کوه هاست. از روی تراس می توان منظره فوق العاده غروب آفتاب را تماشا کرد و از هوای پاک منطقه ریه ها را پر کرد.
اگر در درکه سراغ یک کبابی خوب را بگیرید، حتما به شما مانلی را معرفی می کنند. رستوران سنتی مانلی سال هاست که با غذاهای لذیذش توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

معرفی رستوران سنتی مانلی

معرفی رستوران سنتی مانلی

معرفی رستوران سنتی مانلی

معرفی رستوران سنتی مانلی

منوی رستوران شامل انواع غذاهای اصیل ایرانی مانند کوبیده، بختیاری، سلطانی و … است. قیمت منو نسبتا بالاست ولی به سه دلیل این گرانی به چشم نمیاید. اول اینه هر پرس غذا برای دو نفر کافی است. دلیل دیگر آنست که شما می توانید طعم واقعی غذاهای ایرانی را بچشید. آنقدر غذاهای مانلی خوشمزه است که دل کندن از آن کار سختی است. دلیل آخر هم اینست که از همان ابتدا که پا در رستوران می گذارید، بوی خوش روغن سنتی حیوانی به مشام تان می رسد. زمانی که سفارش تان آماده شد، خیلی راحت می توانید متوجه شوید که بهترین مواد اولیه در تهیه این غذا برایتان بکار رفته است.
رستوران مانلی با فضایی دنج، دلنشین و آرام و با پذیرایی مناسب با شان و مقام شما، می تواند ساعاتی خوش را برایتان رقم بزند.
آدرس رستوران مانلی: درکه، روبروی خانه معلم   02122409648

معرفی رستوران سنتی مانلی

معرفی رستوران سنتی مانلی

اشتراک:

نظرات بسته اند