رستوران سنتی بام قلهک دره

0

بدنبال جایی دنج، آرام، زیبا و دلنشین برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه تان هستید؟ رستوران بام قلهک دره را به شما معرفی می کنیم.
رستوران بام قلهک دره یکی از زیباترین رستوران های سنتی است که در محدوده آبشار تهران قرار دارد. فضای رستوران بسیار دلباز است و میز و صندلی های فضای آزاد، آلاچیق های چوبی هستند که به صورت سنتی با فرش و پشتی تزیین شده اند.

رستوران بام قلهک دره

رستوران بام قلهک دره

فضای رستوران سرسبز و خوش آب و هوا است. از اینجا می توان منظره فوق العاده ای از مناطق اطراف را دید.
قرارگیری این رستوران در نزدیکی آبشار تهران، فرصت خوبی است برای یک تفریح دست جمعی و گذراندن ساعاتی خوش و سپس صرف غذایی خوشمزه و استراحت در باغ زیبای این رستوران.

رستوران بام قلهک دره

رستوران بام قلهک دره

منوی رستوران به غذاهای سنتی اختصاص دارد. استفاده از بهترین مواد، طبخی سالم و در نهایت تزیینی زیبا و شکیل، بشقاب های غذا را وسوسه انگیز می کند. کادر مجرب رستوران، به خوبی از مهمانان پذیرایی می کنند و هر آنچه نیاز باشد، در کمترین زمان در اختیار آنها قرار می دهند. این رستوران 200 نفر ظرفیت دارد و برای برگزاری جشن می توان آن را رزرو نمود. سرویس چای و قلیان زغالی نیز در این رستوران ارائه می شود.
اگر مدت طولانی است از دوستانتان دور بوده اید یا در فکر به راه انداختن یک مهمانی هستید، فرصت در خانه شما را زده است. رستوران بام قلهک دره تخفیفی 60 درصدی تا 27 بهمن درنظر گرفته است. این فرصت را به سادگی از دست ندهید.
آدرس رستوران بام قلهک دره:
همت غرب، بعد از پل آزادگان، ورودی آبشار تهران، خیابان اردبیلی، بین شهرک ثامن و شهرک اسکان ، 09122722738

رستوران بام قلهک دره

رستوران بام قلهک دره

اشتراک:

نظرات بسته اند