رستوران سام درخشانی، پاتوق جدید هنرمندان

0

این روزها در حواشی سینما، پاتوق جدیدی برای بازیگران معرفی می شود، رستوران سام درخشان! سام درخشان که بیشتر با نقشش در سریال پژمان و هم بازی شدنش با پزمان جمشیدی، شناخته می شود، این روزها مشغول اداره رستوران اش است.

icon.png

این رستوران در محدوده چهارراه جهان کودک واقع شده است. رستوران برای بازیگران و هنردوستان به یک پاتوق تبدیل شده و هر روز در صفحات شخصی هنرمندان، عکس های گرفته شده در این رستوران را می بینیم. رستوران سام درخشانی، متفاوت از دیگر رستوران های شهر است. وقتی به رستوران نگاه می کنیم، انگار یک کلبه روستایی است.

restoran-sam-02

نمای ساختمان رستوران از سنگ است ولی رنگش به گونه ایست که بنظر چوب می آید. پنجره های آبی فلزی رستوران مثل پنجره های چوبی خانه های روستایی روبه بیرون باز می شوند و در کنار آنها گلدان های گل گذاشته شده است. داخل رستوران دکوراسیون ساده و بی آلایشی دیده می شود. میز و صندلی های غذاخوری چوبی، پرده های چهارخانه سفید و قرمز و چندین قاب عکس هنری. ایراد دکوراسیون لوسترها است که مدرن انتخاب شده اند و بهتر بود چوبی می بودند. پارچه صندلی ها هم قرمز و سفید است. لباس تمامی خدمه، هم گارسون ها و هم کارکنان آشپزخانه، چهارخانه قرمز و سفید است. قیمت رستوران بدلیل شهرت صاحب آن، بسیار بالا است و بسیاری معتقدند، قیمت غذا تناسبی با کیفیت آن ندارد.

10299818_767787649911168_1468039802_n

اشتراک:

نظرات بسته اند