رستوران خرگوش سفید مسکو را در جام جهانی تجربه کنید

0

تنها 4 روز به برگزاری رقابت های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه مانده اند و علاقمندان به تماشای این بازی ها راهی شهر های مختلف روسیه از جمله مسکو شده اند.

اگر برندینگ رستوران برای شما مهم است در زمانی که در مسکو اقامت دارید میتوانید به رستوران خرگوش سفید مسکو بروید که یکی از مشهورترین هاست.

این رستوران که در زیر گنبد شیشه ای یک ساختمان 16 طبقه در پاساژ اسمولنسکی یک مکان معاصر، زیبا و هیجان انگیز قرار گرفته است. بهترین غذاها را سرو می کند.

در اینجا غذاهای سنتی روسی با تکنیک های آشپزی مدرن، منویی فوق العاده متنوع و لذیذ برای میهمانان تور مسکو ارائه می کند. غذاهای روسی مثل بروشکات، ساندویچ روسی، لوبیای پخته، و سالاد سبزیجات را در این رستوران امتحان کنید. هر غذا در رستوران وایت ربیت، نتیجه سختکوشی، سفرهای متعدد و احترام به سنت های روسی می باشد.

رستوران خرگوش سفید مسکو

رستوران خرگوش سفید مسکو

جالب است بدانید این رستوران نه تنها در مسکو و روسیه بلکه در تمام جهان جزو بهترین رستوران ها است. از نکات قابل توجه در این رستوران از داستان آلیس در سرزمین عجایب الهام گرفته شده و طراحی منحصر به فردی دارد و در دکوراسیون آن میتوان خرگوش های کوچک را دید که داستان جالب آلیس را تداعی می کند.

در اینجا حس آلیس را دارید که به تعقیب خرگوش های می پردازد. اول اطمینان پیدا کنید که از ورودی درست به داخل پاساژ رفته اید. سوار آسانسور شیشه ای پاساژ شوید و مناظر حیرت انگیز و آسمان خراش های اطراف را ببینید. در این رستوران غذاهای خوشمزه ای در سطح جهانی سرو می شود و تجربه ای به یاد ماندنی برای شما رقم خواهد زد.

به خصوص آنکه رفتن به رستوران پس از برد شیرین تیم فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند