رستوران تایلندی تای گارودا، رستورانی متفاوت

0

صرف غذاهای کشور های مختلف میتواند تجربه ای جالب باشد. اما خب شاید همه ی ما نتوانیم به تمام کشورها سفر کنیم و غذاهای آنها را امتحان کنیم. به همین منظور در گوشه و کنار شهر، رستورانهای مختلفی پدید آمده اند که به طبخ غذاهای کشورهای مختلف مشغول هستند. اگر شما میخواهید تا غذاهای تایلندی را امتحان کنید با ما همراه شوید، چرا که در ادامه ی مطلب قصد معرفی رستوران تایلندی را داریم.

یک رستوران تایلندی در تهران

 

تای گارودا، رستوران تایلندی است که بیشتر غذاهای دریایی سرو می کند. این رستوران که در برج دو هتل استقلال تهران قرار دارد، بسیار لوکس است و البته بسیار هم گران!

اگرچه در دکوراسیون داخلی رستوران، از لوازم شیک و زیبایی استفاده شده، ناهماهنگی در انتخاب و چیدمان آنها، کمی در ذوق می زند.

بخشی از میز و صندلی های رستوران قرمز، و بخش عمده آن کرم رنگ است و سبک شان کاملا متفاوت است. اما بجز این پیچیدگی در چیدمان، هم چیز عالی است. رستوران تمامی استانداردها را رعایت می کند. کاملا تمیز و بهداشتی است. مواد درجه یک و تازه مصرف می کند.

معرفی رستوران تایلندی تای گارودا

معرفی رستوران تایلندی تای گارودا

گارسون ها با لباس های یک شکل پذیرایی می کنند. معمولا در حدود سی دقیقه آماده شدن غذا طول می کشد. پرس های غذایی نسبتا زیاد هستند و کاملا یک نفر را سیر می کنند.

سعی شده در منوی تایلندی این رستوران، تنوع بالایی وجود داشته باشد. غذاها با تزیینات سبزیجات و پیش غذاها و دسرهای مختلف سرو می شوند.

اشتراک:

نظرات بسته اند