رستوران بارلاس باربیکیو کجاست؟

0

اگر دوست دارید این آخر هفته به یک رستوران خاص و ویژه که غذاهای عالی و خوشمزه ای سرو می کند، بروید، پیشنهاد می کنیم در ادامه با این مطلب از بخش معرفی رستوران همراه باشید، چرا که قصد داریم رستورانی را در محدوده پونک به شما معرفی کنیم که غذاهای خوشمزه ای در آن سرو می شود. نام این رستوران بارلاس باربیکیو است. با ما همراه باشید.

معرفی رستورانهای تهران : رستوران بارلاس باربیکیو

بی شک همه ی ما می دانیم که در تهران رستوران های مختلفی ساخته شده است، رستوران هایی که هر یک دارای تجهیزات رستوران متفاوت هستند و دکوراسیون هر یک با دیگری مختلف است. از طرفی هم آنقدر منوهای متفاوت و جذابی در هر یک در اختیار مراجعین قرار می گیرد که به جرات انتخاب برای افراد سخت می شود.
اما برای آنکه کار ساده تر پیش برود، باید در ابتدا از خود بپرسیم که چه سبک غذایی را می پسندید، دوست دارید چه میل کنید؟ چه نوع فضایی را طلب می کنید و بودجه ی شما چقدر است؟ با پاسخ به این سوال ها می توانید تا حدود زیادی خود را از شر گزینه های زیادی که پیش رویتان قرار می گیرد، خلاص کنید.

اکنون ما می خواهیم به آن دسته از افرادی که عاشق کباب هستند و به دنبال یک رستوران شیک می باشند، رستورانی را معرفی کنیم که از مراجعه به آن پشیمان نخواهند شد. اگر شما هم از جمله ی این افراد هستید، ما را در ادامه ی این مطلب دنبال کنید.

 

معرقی رستوران بارلاس باربیکیو

معرقی رستوران بارلاس باربیکیو

در خان کباب، کباب خانی میل کنید

رستوران بارلاس باربیکیو یکی از رستورانهای خوب تهران است که محیطی بسیار شیک دارد. در بدو ورود ما میز و صندلی های چوبی رستوران را می بینید که در گوشه و کنار این رستوران قرار گرفته اند. همه چیز در این رستوران دست به دست هم داده اند که محیطی جذاب در عین حال ساده را برای مراجعین ایجاد کنند.

در رستوران بارلاس باربیکیو شما می توانید انواع سوپ ها، کباب ها و جوجه ها را میل کنید، کباب هایی که تا به حال نمون اش را هیچ جا امتحان نکرده اید! البته باید بگوییم که منو رستوران بارلاس باربیکیو در زمره منوهای ارزان قرار نمی گیرد. مثلا سفارش دیس مخصوص 4 نفره رستوران بارلاس باربیکیو برای شما 120 هزار تومان آب می خورد. ( در ادامه می توانید منو رستوران بارلاس باربیکیو را مشاهده کنید).

 

معرقی رستوران بارلاس باربیکیو

معرقی رستوران بارلاس باربیکیو

مواد اولیه در این رستوران به شکل روزانه تهیه می شود و تمامی غذاها از مواد اولیه با کیفیت و تازه درست می شوند، یعنی از جهت کیفیت غذا خیالتان راحت باشد.
این رستوران ظرفیت پذرایی از 75 نفر را دارد و فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است. در آن حوالی هم جای پارک برای اتومبیلتان پیدا می شود.
اگر دوست دارید آخر هفته به یک رستوران فوق العاده بروید، رستوران بارلاس باربیکیو یکی از گزینه های بسیار خوب است.

آدرس رستوران بارلاس باربیکیو : پونک، 35 متری گلستان، بین ایران زمین و سردار، پلاک 109، جنب داروخانه

منو رستوران بارلاس باربیکیو

منوی رستوران بارلاس باربیکیو

منوی رستوران بارلاس باربیکیو

به شما پیشنهاد می کنیم اینبار برای صرف غذا، حتما رستوران بارلاس باربیکیو یا همان رستوران خان کباب را انتخاب کنید. این رستوران با صرف غذاهای باکیفیت و فوق العاده تا به امروز توانسته است مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. چرا شما یکی از این مشتریان نباشید.
اگر هم شما جز مشتریان این رستوران هستید، نظرتان را با ما در میان بگذارید. رستوران خان کباب چگونه است؟

اشتراک:

نظرات بسته اند