رستوران آب و آتش بناب و یک غذای خوشمزه

0

به رستوران شیک و بسیار مدرن آب و آتش بناب بروید و طعم یک غذای خوشمزه را بچشید. این رستوران که در منطقه ی صادقیه تهران قرار دارد با فضای بسیار گرم و دلنشین خود، مکانی بسیار مناسب برای قرارهای دوستانه به صرف شام و یا نهار و حتی دور همی های خانوادگی پدید آورده است.
در این رستوران تعداد 80 عدد صندلی چرم که به رنگهای قرمز و مشکی هستند، برای 80 نفر از مراجعه کنندگان تهیه شده است. رنگ استفاده شده در فضای رستوران آب و آتش سبب میشود اشتهای افراد تقویت شود و غذارا با لذت بیشتری میل کنند.

رستوران آب و آتش بناب

رستوران آب و آتش بناب

در این رستوران به رضایت مشتریان بیش از هرچیزی اندیشیده میشود. علاه بر استفاده از مواد الیه با کیفیت، کادری بسیار مجرب از شما پذیرایی خواهند کرد.
این رستوران به سبب استفاده از گوشت ساطوری شده و تازه گوسفندی آذربایجان با پخت ذغالی و برنج درجه یک ایرانی با کره حیوانی معروف است که همین باعث میشود بهترین طعم از غذاهای ایرانی را مزه کنید.
اگر با اتوموبیل خود به این رستوران رفتید، هیچ جای نگرانی نخواهید داشت چرا که در آن اطراف جای پارک به راحتی یافت میشود. راستی رستوران آب و آتش بناب در فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس شرق، پلاک 26 قرار گرفته است.

اشتراک:

نظرات بسته اند