در رستورانی در مصر غذای چاق کننده بخورید و راهی زندان شوید!

3

اگر به دنبال ایده های نو در رستوران داری هستید باید گفت کافی است کمی خلاقیت داشته باشید. به سادگی با تغییر ساختار صندلی رستورانی یا فضای عادی رستوران با یک ایده ی نو، می توان رستورانی خلاقانه با مشتریهای بسیار زیاد ترتیب داد، مانند رستورانی با تم زندان در مصر!!

رستورانی با صندلی رستورانی شبیه سلول زندان در مصر

شگفت انگیز نیست در رستورانی غذا بخورید که به جای آرامش به شما استرس وارد کند؟!

رستوران با تم زندان در مصر

رستوران با تم زندان در مصر

از جمله رستورانهای خلاقانه با صندلی رستورانی و فضای عجیب می توان به رستورانی مصری اشاره کرد که سلولهای زندان در آن شبیه سازی شده اند.

ایده ی خلاقانه ی این رستوران به ذهن ولید نعیم یک جوان مصری رسید که به همراه چند شریک خیلی سریع رستورانی با تم زندان را راه اندازی کرد.
این رستوران با نام “جریمه اکل” یعنی مجازات خوردن یکی از خاص ترین رستورانها در دنیا محسوب می شود که از فضا و میز و صندلی رستوران گرفته تا منوی غذا همگی عجیب و غریب هستند.
رستوران جریمه اکل دارای تمی شبیه به زندان است که در منوی آن نامهای عجیبی نظیر اعدام و زندگی مشاهده می کنید. در این رستوران ساندویچهای لذیذی ارائه می شود که بر آنها اسمهای عجیبی نظیر زندگی، اعدام، وثیقه، مقررات و غیره گذاشته شده اند.

اما برسیم به فضای رستوران که شبیه به زندان طراحی شده است و مشتری مجبور است در اتاقی به شکل سلول زندان غذای خود را میل کند.
در این رستوران علاوه بر اینکه در سلولی خوف انگیز غذای خود را می خورید بلکه فضای رستوران با زنجیر و دستبند تزئین شده است.  دیوارهای رستوران با نقل قولهای وحشیانه در مورد زندگی که معمولا روی در و دیوار سلول زندان نوشته می شود به فضای زندان نزدیک تر شده است.
اما نکته ی جالب در خصوص تم رستوران این است که در این رستوران غذاهای چاق کننده سرو می شود و به گفته ی یکی از صاحبان رستوران، خوردن در این رستوران جرم است و سزای آن سلولهایی است که برای مشتریها در نظر گرفته ایم!!!

رستوران با تم زندان در مصر

رستوران با تم زندان در مصر

رستوران با تم زندان در مصر

رستوران با تم زندان در مصر

رستوران با تم زندان در مصر

رستوران با تم زندان در مصر

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. نگین بانو در

    وای چه ایده ای هر روز یک رستوران عجیب غریب باز میشه دمشون گرم با این خلاقیتشون. ولی من اصلا دوست ندارم برم اینجا آدم استرس میگیره

  2. به نظرم مسخرس! آدم مگه بیکاره به خودش استرس بده بره تو این رستوران غذا بخوره