راه اندازی فست فود در تهران

0

اگر شما نیز قصد راه اندازی فست فود در شهر بزرگ تهران را دارید, باید بدانید که رقبای بسیاری دارید که ممکن است فرصت موفقیت را از شما سلب نمایند. پس بهتر است پیش از راه اندازی و وارد شدن در این صنعت از مشاور راه اندازی فست فود در تهران کمک بگیرید. راه اندازی فست فود نیازمند آگاهی های بسیار در شاخه های مختلف است. به طور مثال برای داشتن دکوراسیون زیبا که مهم ترین عامل جذب مشتری است, نیازمند خرید صندلی فست فود هستید که اگر هر یک از آن ها را به درستی انتخاب نکنید, هم فضای زیادی از فست فودتان اشغال می شود هم دکوراسیون زیبایی ندارید و هم اینکه نمی توانید مشتری جذب کنید.

در صورتی که هیچ گونه تخصصی در راه اندازی فست فود ندارید, باید از مشاور کمک بگیرید. برای عواملی همچون دکوراسیون, تعیین منو, بازاریابی, تعیین لوگو و… نیازمند یک مشاور خبره و با تجربه هستید. کد بهداشت یکی از مهم ترین نکاتی است که در راه اندازی فست فود به آن توجه کنید.

کد بهداشت

همه ی قوانینی که پیش از راه اندازی فست فود باید از آن پیروی نمایید را راعایت کنید. هر کشوری قوانین خاص, مجوز ها, گواهی های خود را دارد. قوانین و مجوزهایی که در کشور ما باید کسب بشود را مشخص کنید،چه سازمانی مسئول است و چه گواهی هایی برای افتتاح تجارتتان نیاز دارید .

سرمایه

محاسبه نمایید که برای افتتاح یک فست فود چه مقدار سرمایه نیاز دارید و به چه صورت می توانید سرمایه ی اولیه ی خود را زیاد کنید. اگر بخواهید, می توانید درخواست وام و یا کمک مالی بدهید. یکی از بهترین ابزار ها برای زیاد کردن سرمایه ی اولیه این است که یک طرح خاص برای کسب و کار خود داشته باشید تا بتوانید به یک سرمایه گذار بالقوه نشان بدهید. برای سرمایه گذار باید مشخص نمایید که طرح کسب و کار شما به صورت اختصاصی خودتان است و یا امتیاز جایی را می خرید؟ در صورتی که قصد خرید امتیاز فست فودی را دارید می بایست در طرح کسب و کار خود این مسئله را لحاظ کنید. بازگشت سرمایه, مزایا و سود و هزینه ها را در طرح کسب و کار خود نشان دهید. تفاوت بین فست فود خودتان را با دیگر فست فود ها مشخص نمایید و مشخص نمایید که چه سودی را انتظار دارید, دریافت کنید.

فست فود

فست فود

محل و موقعیت مکانی رستوران

به جرات می توان گفت که محل و موقعیت مکانی یک فست فود, مهم ترین عامل افتتاح یک فست فود موفق است. چراکه تعیین کننده آن است که چند تا مشتری به فست فود شما رجوع می کنند. اگر در جایی فست فود خود را راه اندازی کنید که دیده نشوی و یا ترافیک خیابان کم باشد به احتمال زیاد با شکست مواجه می شوید. صاحبان فست فود معمولا رستوران خود را در شاهراه ها ، بازارها ، مراکزخرید ، خیابان های تجاری و نزدیک بقیه فست فودها باز می کنند . مراکز خرید ، دانشگاه ها ، دانشکده ها هم خوب هستند.

اشتراک:

نظرات بسته اند