راهنمایی خرید صندلی اوپن آشپزخانه

0

امروزه صندلی اوپن آشپزخانه تبدیل به یکی از ملزومات آشپزخانه شده است. مثلا فرزندان خانه بر روی صندلی اوپن می نشینند و تکالیف خود را بر روی کانتر انجام می دهند. اگر قصد خرید صندلی اوپن ارزان دارید, بهتر است پیش از خرید نکاتی را در نظر بگیرید. در مطلب زیر یک سری از این نکات را به شما عزیزان معرفی می نماییم.

این روز ها صندلی اوپن برای آشپزخانه ها یک بخش از لوازم ضروری است. زمانی که صندلی اوپن داشته باشید, می توانید میز ناهارخوری را از وسایل منزل خود حذف کنید و فضای منزل را اشغال نکنید.

  1. هزینه ی صندلی اوپن

پیش از اقدام به خرید بهتر است در ابتدا هزینه ی اولیه برای خرید صندلی اوپن را در نظر بگیرید, سپس متناسب با بودجه ای که دارید به دنبال صندلی مناسب بگردید.

  1. نشیمن گاه صندلی اوپن

نشیمن گاه صندلی باید راحت و نرم باشد تا احساس راحتی داشته باشید. زمانی که نشیمن گاه صندلی سفت باشد احساس راحتی از شما گرفته می شود.

  1. ارتفاع صندلی اوپن

راحتی صندلی یکی از مهم ترین نکات در خرید صندلی اوپن آشپزخانه است. ارتفاع صندلی می بایست با ارتفاع اوپن و گانتذ آشپرخنه ی شما هماهنگ باشد. لازم به ذکر است صندلی هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند را تهیه کنید تا از این بابت نگرانی وجود نداشته باشد.

  1. محل قرار گیری پا بر صندلی اوپن

اگر صندلی اوپن شما جای پا داشته باشد, می توانید راحتی بیشتری در هنگام نشستن داشته باشید.

  1. پشتی و قسمت تکیه گاه صندلی اوپن

اگر پشتی صندلی خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد در نشستن شما موجب اختلال و ناراحتی می شود. هنگام خرید صندلی اوپن به نسبت تکیه گاه صندلی و سایز و ارتفاع صندلی و اوپن توجه کافی نمایید.

6. سبک صندلی اوپن با کابینت های آشپزخانه هماهنگ باشد

مشخص است که یک سری صندلی پایه بلند از جنس چوب نمی توانند نمای زیبایی به آشپزخانه ای با کابینت و رنگ بندی فانتزی با رنگ های خیلی پررنگ داشته باشند, این مسئله برای سبک تضاد هم صدق می کند.

صندلی اوپن

صندلی اوپن

انواع صندلی های اوپن کدام اند؟

صندلی جک دار اوپن فلزی

در طراحی اوپن ها, ارتفاع های متفاوتی در نظر گرفته می شود. یکی از مهم ترین مسائلی که در خرید صندلی اوپن می بایست به آن توجه کرد, ارتفاع آن می باشد. ارتفاع صندلی باید به صورتی باشد که فرد در هنگام خوردن غذا احساس راحتی داشته باشد. صندلی های جک دار, نمونه هایی هستند که با ارتفاع های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

صندلی اوپن حصیری

صندلی اوپن حصیری زیبایی و جلوه ی زیبایی به فضای آشپزخانه هدیه می دهد, اما ممکن است به دلیل سفت بودن نشسمن گاه نتوانید مدت طولانی بر روی آن بنشینید.

صندلی اوپن پلاستیک

صندلی اپن پلاستیکی در تمامی مبلمان فروشی یافت می شود و به علت ارزان بودن به راحتی می توانید آن را تهیه نمایید. دقت داشته باشید که این نوع از صندلی ها قابلیت تنظیم ارتفاع ندارند و ممکن است کوتاه تر و یا بلند تر از ارتفاع اوپن شما باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند